Má to smysl

Přidejte se k nám

Koho hledáme?

TikTok master

Sledujete nejnovější trendy na sociálních sítích? Umíte tvořit krátká videa? Budeme rádi, když se připojíte do našeho týmu, a pomůžete nám se správou TikToku.

Marketingový nadšenec

Máte podnikavého ducha, baví vás marketing, vymýšlení různých projektů a zároveň chcete pomáhat? Hledáme někoho, kdo nám pomůže s marketingem a podpoří tak naše zvířecí svěřence!

Zlaté české ručičky

Vyrábíte vlastní hand-made věci? Jste tvořiví a chtěli byste pomoci dobré věci? Hledáme dobrovolníky, kteří by pro naše aukce vyráběli a následně do nich darovali své hand-made výrobky a pomohli tak získávat finanční prostředky na pomoc zvířátkům.

Instagram guru

Hastagy jsou vaší zbraní? Víte, jak se zachází s filtry? Dokážete vytvořit příspěvěk, u kterého i členové Pekelných andělů vytáhnou kapesníčky? Tak hledáme právě vás pro správu našeho Instagramu!

Inzertní kouzelník

Dokážete skrze text dojmout či rozveselit? Jako mávnutím kouzelného proutku dokážete sepsat roztomilý inzerát pro konkrétní zvířátko na základě dodaných informací? Tak právě Vás hledáme! Potřebujeme kouzelníka či kouzelnici, který nám pomůže psát inzeráty, díky kterým budou mít zvířátka šanci na nový domov.

Cvakálek obecný

Rádi fotíte? Víte jak na kompozici a úpravu fotek? Budeme rádi, když se připojíte do našeho týmu a pomůžete nám s fotkami, díky kterým zvířátka budou moci nalézt nové domovy.

Na následující funkce jsme již našli dobrovolníky. Moc děkujeme!

Facebook master

Více, co je to influencer? (Tak to jste chytřejší jak my:) ) Bez Facebooku nedáte ani ránu a vaším životním posláním je vydávat kvalitní obsah s nádhernými fotkami na Facebookovou zeď? Přidejte se k nám a my vám svěříme náš Facebook do správy.

Převoznice/ník

Vždycky se nám hodí někdo, kdo bude schopen odvézt azylovou tetu na veterinu nebo převézt věci ze skladu do azylu.

Aukční skřítek

Víte, co je to Excel? Zvládnete označit jeden řádek modře a jiný červeně? Při slově Zásilkovna vám nezaskočí? Tak jste člověk, kterého hledáme. Pořádáme pravidelné aukce a potřebuje další pár rukou, který by nám občas pomohl s předatlováním pár údajů z excelu do Zásilkovny. A ještě lépe nám také občas pomohl s fyzickým balením zásilek!

Vládce webu

Rádi píšete a alespoň v základu ovládáte český pravopis? Znáte zkratky ctrl+c a ctrl+v? Tak jste vhodným kandidátem! Hledáme někoho, kdo nám pomůže udržet web aktuální, dokáže z Facebooku zkopírovat článek a vložit ho na web.

Napište nám

Máte-li zájem se společně s námi podílet na záchraně a pomoci zvířatům, budeme moc rádi, když se nám ozvete.

Zpracování osobních údajů