Má to smysl

Přidejte se k nám

Koho hledáme?

Převoznice/ník

Vždycky se nám hodí někdo, kdo bude schopen odvézt azylovou tetu na veterinu nebo převézt věci ze skladu do azylu.

Aukční skřítek

Víte, co je to Excel? Zvládnete označit jeden řádek modře a jiný červeně? Při slově Zásilkovna vám nezaskočí? Tak jste člověk, kterého hledáme. Pořádáme pravidelné aukce a potřebuje další pár rukou, který by nám občas pomohl s předatlováním pár údajů z excelu do Zásilkovny. A ještě lépe nám také občas pomohl s fyzickým balením zásilek!

Vládce webu

Rádi píšete a alespoň v základu ovládáte český pravopis? Znáte zkratky ctrl+c a ctrl+v? Tak jste vhodným kandidátem! Hledáme někoho, kdo nám pomůže udržet web aktuální, dokáže z Facebooku zkopírovat článek a vložit ho na web.

Facebook master

Více co je to influencer? (Tak to jste chytřejší jak my:) ) Bez Facebooku nedáte ani ránu a vaším životním posláním je vydávat kvalitní obsah s nádhernými fotkami na Facebookovou zeď? Přidejte se nám a my vám svěříme náš Facebook do správy.

Instagram guru

Hastagy jsou vaší zbraní? Víte jak se zachází s filtry? Dokážete vytvořit příspěvěk, u kterého i členové Pekelných andělů vytáhnou kapesníčky? Tak hledáme právě vás pro správu našeho Instagramu!

Cvakálek obecný

Rádi fotíte? Víte jak upravit kompozici a dokážete upravit fotky? Budeme rádi, když se připojíte do našeho týmu a pomůžete nám s fotkami, díky kterým zvířátka budou moci nalézt nové domovy.

Zlaté české ručičky

Vyrábíte vlastní hand-made věci? Jste tvořiví a chtěli byste pomoci dobré věci? Hledáme dobrovolníky, kteří by pro naše aukce vyráběli a následně do nich darovali své hand-made výrobky a pomohli tak získávat finanční prostředky na pomoc zvířátkům.

Inzertní kouzelník

Dokážete skrze text dojmout či rozveselit? Jako mávnutím kouzelného proutku dokážete sepsat roztomilý inzerát pro konkrétní zvířátko na základě dodaných informací? Tak právě Vás hledáme! Potřebujeme kouzelníka či kouzelnici, který nám pomůže psát inzeráty, díky kterým budou mít zvířátka šanci na nový domov.

Napište nám

Máte-li zájem se společně s námi podílet na záchraně a pomoci zvířatům, budeme moc rádi, když se nám ozvete.

Zpracování osobních údajů