Jsme tu pro vás

Napište nám
Pošlete nám zprávu

KONTAKTNÍ OSOBA

Tereza Peřinová
607 604 654
[email protected]

fakturaČní ADRESA

Destiny Pet, z.s.
Imrychova 980/1
143 00 Praha
IČO: 08491607

DALŠÍ ÚDAJE

Destiny Pet, z.s.
IČ: 08491607
L 72385/MSPH Městský soud v Praze

NAJDETE NÁS

Českobrodská 109
Žernovka
251 62

Číslo transparentního účtu Destiny Pet, z.s.:

2501707871 / 2010 (FIO banka)

Zahraniční platby

IBAN: CZ3320100000002501707871
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
PayPal: [email protected]

Potřebujete poradit?

Nebojte se na nás obrátit!

Zvažujete adopci kočičky a nevíte, jakou vybrat? Nemůžete se rozhodnout, zda je vhodné nechat vykastrovat vašeho kocourka? Našli jste zraněnou kočičku, které chcete dát domov, ale nevíte jakého veterináře s jejím zraněním navštívit?

Terka Peřinová, vedoucí azylu Destiny Pet, má mnohaleté zkušenosti s péčí o zvířata a může vám tak poskytnout kontakt na spolehlivé veterináře, poradit ohledně výběru kočičky nebo také nabídnout cenné rady vycházející z jejích zkušeností.

Terka má také mnoho přátel a známých, kteří stejně jako ona pomáhají zvířatům, a s nimi se může o vašem dotazu poradit, případně vás na ně přímo odkázat.

Nebojte se na nás obrátit! Rádi vám poradíme, bude-li to v našich silách. Stačí nám napsat skze kontaktní formulář, který naleznete níže na této stránce.

Často kladené dotazy
Chci si adoptovat kočičku, poradíte mi s výběrem?
Ano. Máte-li zájem o adopci kočičky či jiného zvířátka, tak se nejdříve domluvíme na osobní návštěvě a společně si popovídáme o tom, jaké podmínky nabízíte, co od kočičky očekáváte atd. Díky tomu pro vás můžeme společně vybrat to nejvhodnější zvířátko a nemusíte se bát, že si například místo kočičího pohodáře a spáče odnesete domů rozdováděné koťátko.
Moje kočky nejsou hloupé, proč musím mít zasíťovaná okna a balkón?
Zasíťování oken a balkónu je naprosto nezbytným bezpečnostním opatřením. Otevřená ventilačka může znamenat pro kočku zajímavost k prozkoumání – ale toto dobrodružství může skončit zaseknutím a vážným poraněním vašeho domácího mazlíčka. Zasíťovaný balkón zabrání pádu kočky přes zábradlí, který skončí v lepším případě jejím útěkem a nebo v nejhorším případě pomalou a bolestivou smrtí.
Proč kastrujete? Známá mi říkala, že mít alespoň jeden vrh je pro fenu/kočku nutné
Vaše známá pouze šíří (bohužel) hluboce zakořeněný mýtus. Kastrujeme proto, abychom zabránili dalšímu množení zvířat. Azyly a útulky jsou plné opuštěných koček a psů, po vesnicích se potulují kočky, které za svůj život přivedou na svět klidně i 20 koťat atd. Dalším důvodem pro kastraci jsou také zdravotní potíže, které jsou spojené s neznámou genetickou zátěží obou rodičů.

Napište nám

Zpracování osobních údajů