Přečtěte si něco

O našem azylu
Adoptujte si zvířátkoPomáhejte s námi

Léčíme

Do naší péče se dostávají různá zvířata a často ve velmi zbědovaném stavu. A tam, kde jim jiní již zavřeli dveře, my dáváme všem druhou šanci. Protože každý život je jedinečný a nenahraditelný. U nás se všem dostane veškeré potřebné veterinární péče a péče v domácím prostředí. Ať už se jedná o náročné operace nebo „jen“ základní ošetření, uděláme vše, co je v našich silách, aby se zvířátka zotavila, našla ty nejlepší domovy a konečně poznala skutečnou lásku domova.

Kastrujeme

Ano, kastrace pomáhá. Díky kastraci se nerodí nechtěná koťátka, která pak v lepším případě končí v péči některého z depozit. V horším případě jejich život velmi brzy končí smrtí. Útulky jsou plné a na ulici čeká mnoho koček pro které není místo. Je načase to změnit. Máme také kastrační program Kismet, který slouží pro všechny, kteří chtějí situaci, s utrpením nekastrovaných koček, změnit.

Adoptujeme

Všem našim svěřencům se snažíme najít ten nejlepší a trvalý domov „na míru“. Každému jedinci hledáme domov dle jeho potřeb tak, aby byl spokojen nejen nový majitel, ale i jeho čtyřnohý společník. Někdy to jde rychle, jindy to zabere třeba i dva roky. Ale my se nevzdáváme a věříme, že na každého čeká teplá náruč a vlastní pelíšek v milující rodině.

Šíříme osvětu

Snažíme se skrze naši činnost společnost informovat např. o tom, proč se zvířata mají čipovat či kastrovat. Péče o zvířata je náročná a my bychom chtěli, aby se jich k nám dostávalo co nejméně. Doufáme, že informovaná veřejnost bude současně ohleduplnější a také pozornější k péči o zvířata.

Program Click and Feed

Moc děkujeme Click and Feed za možnost o zařazení do klikacího programu. ♥️

A jak to funguje? Vy klikáte a tím plníte mističky a (nejen) mi dostaneme granulky pro kočičky. Tak co říkáte, pomůžete nám naklikat všem plná bříška?

Naplnit mističky můžete zde: https://www.clickandfeed.cz/ 

A jak že se vyrábí vlastně granulky Brit? Tady máte krátké video: https://www.youtube.com/watch?v=KOvULlwliEk

Moc děkujeme za pomoc. 

Ptáte se

Proč to všechno děláme?

Chceme naději pro všechny ztracené duše. Lásku a péči pro ty, kterým život nadělil jen samé trápení. Pomáháme psát příběhy se šťastným koncem. Hledáme našim zvířátkům ty nejlepší domovy a novým páníčkům ty nejlepší kamarády.
Věříme, že dokážeme společně tvořit lepší svět!

VÝROČNÍ ZPRÁVY

zajímá vás

Jak se zapojit?

Přidejte se k nám

Chcete pomáhat? Jste zruční, šikovní a nebojíte se vzít za práci? Máte občas volněji a chcete věnovat svůj čas pomoci zvířatům? Ozvěte se nám a staňte se členem našeho týmu!

Nadcházející události

NĚCO SE CHYSTÁ

Vše se včas dozvíte 🙂