Pomáhejte na dálku

Virtuální adopce

Co je virtuální adopce?

Virtuální adopce vám poskytuje možnost podporovat jedno nebo i více zvířátek v naší péči, které si nemůžete přímo adoptovat, ale chcete mu pomoci k lepším zítřkům.

Proč virtuálně adoptovat?

Ve virtuální adopci máme dlouhodobě nemocná zvířata, zvířata s problémovým chováním nebo jinak znevýhodněné jedince, kteří hledají ten ideální domov déle. Podejte jim pomocnou ruku při jejich cestě za štěstím.

Výhody získané registrací do virtuální adopce

1. pravidlné měsíční e-maily o vybraném zvířátku s VIP fotografiemi a informacemi
2. certifikát virtuálního rodiče
3. magnet / placka s fotografií adoptovaného zvířátka
4. možnost VIP návštěvy adoptivního zvířátka (po domluvě)
5. dobrý pocit z pomoci vašemu svěřenci při novém startu do lepších zítřků

Jak virtuální adopce probíhá?

Vyberte si zvířátko, které vás oslovilo a chcete mu pomoci. Klikněte na tlačítko „Chci adoptovat“, vyplňte formulář, který se zobrazí, a my vás následně budeme přes email kontaktovat s pokyny a informacemi.

Minimální měsíční příspěvek je 100 kč. Jakmile se domluvíme, registrujeme vás jako virtuálního rodiče a budete dostávat VIP informace o vašem svěřenci. ❤

Žádná pomoc není malá a i když nezměníme svět, i vy nám můžete pomoci změnit svět jednomu jedinci. Virtuální adopce má smysl a otevírá dveře k lepším zítřkům. Přidáte se?

Zvířátka k virtuální adopci

Murko 

Murko žil v garsonce jen se svou majitelkou, která za svůj dlouhý život pomohla mnoha kočkám, a tuhle si jako malého sirotka vzala z ulice. Stal se jejím parťákem, společníkem a radostí a teď, když je pryč, mu hrozila eutanázie. Paní se dožila uctyhodných 93 let, její dceři je téměř 75 a není na tom zdravotně dobře. Po paní, která „odešla“, zůstala zmatená kočičí duše. Když se z ničeho nic octl sám v obecním bytě a jeho „maminka“ byla pryč, muselo se pro něj co nejrychleji najít místo. Sice máme plno, ale když jsme se o kocourovi a jeho situaci dozvěděli, nedalo se říct ne. Kocourek je velmi vystrašený. Má zlomené srdce. Kocourek je očkovaní, dobře živený, a než se začne cítit dobře, hledá prozatím alespoň virtuální rodiče.

Rudolf 

Robert má FeLV, nedávno byl diagnostikovaný s lymfomem střev a trpí na průjmy. Vzhledem k tomu jsme se rozhodli ho zařadit do virtuální adopce, neboť není jasné, jak dlouho bude léčba trvat.

Kočičí babičky Lucy a Bibi

Lucy a Bibi jsou nádherné, elegantní, kouzelné kočičky s tím největším srdíčkem. Dostaly se k nám od bývalé majitelky na stará kolena, jedna v šestnácti a druhá třinácti letech. Lucy je velmi křehká duše, která špatně nese rušné prostředí. Je velmi citlivá na změny a díky stresu z přesunu a nového prostředí skončila na hospitalizaci. Bibi je průbojná, veselá a aktivní babička, která k nám přišla v pokročilém stupni obezity, kdy si nemohla ani očistit kožíšek, který podle toho bohužel i vypadal. Holčičky byly původně k adopci, ale vzhledem k tomu, že jsou dvě, bohužel velmi staré, a Lucy nese špatně změny, jsme se rozhodli je zde ponechat (ačkoliv pokud by se pro ně našel ideální domov adopci se rozhodně nebráníme!). Pomůžete nám financovat jejich podzim života a spokojené stáří? 

Vyplňte prosím následující formulář

Své jméno nám prosím napište i s diakritikou, abychom pro vás mohli připravit certifikát virtuálního rodiče ❤

Prosíme o strpení, po obdržení vaší zprávy vás budeme kontaktovat co nejdříve.

Zpracování osobních údajů