Pomáhejte na dálku

Virtuální adopce

Co je virtuální adopce?

Virtuální adopce vám poskytuje možnost podporovat jedno nebo i více zvířátek v naší péči, které si nemůžete přímo adoptovat, ale chcete mu pomoci k lepším zítřkům.

Proč virtuálně adoptovat?

Ve virtuální adopci máme dlouhodobě nemocná zvířata, zvířata s problémovým chováním nebo jinak znevýhodněné jedince, kteří hledají ten ideální domov déle. Podejte jim pomocnou ruku při jejich cestě za štěstím.

Výhody získané registrací do virtuální adopce

1. pravidlné měsíční e-maily o vybraném zvířátku s VIP fotografiemi a informacemi
2. certifikát virtuálního rodiče
3. magnet / placka s fotografií adoptovaného zvířátka
4. možnost VIP návštěvy adoptivního zvířátka (po domluvě)
5. dobrý pocit z pomoci vašemu svěřenci při novém startu do lepších zítřků

Jak virtuální adopce probíhá?

Vyberte si zvířátko, které vás oslovilo a chcete mu pomoci. Klikněte na tlačítko „Chci adoptovat“, vyplňte formulář, který se zobrazí, a my vás následně budeme přes email kontaktovat s pokyny a informacemi.

Minimální měsíční příspěvek je 100 kč. Jakmile se domluvíme, registrujeme vás jako virtuálního rodiče a budete dostávat VIP informace o vašem svěřenci. ❤

Žádná pomoc není malá a i když nezměníme svět, i vy nám můžete pomoci změnit svět jednomu jedinci. Virtuální adopce má smysl a otevírá dveře k lepším zítřkům. Přidáte se?

Zvířátka k virtuální adopci

Bezinka

Představujeme vám Bezinku, osudem vyčerpanou kočičku, která se přibydlela k paní ve sběrnému dvoru a už tam zůstala. Jednoho dne přišla s krvavým okem a paní jí sháněla pomoc. Ukázalo se, že Bezinka je březí s obrovským zánětem a zabodnutou osinou v oku, která jí částečně poškodila rohovku. Bezinka podstoupila kastraci, protože byla v polovině březosti, a byl by zázrak, kdyby se koťátka narodila zdravá. Bezinka k nám přijela v červnu s vytahaným bříškem, tím nejsmutnějším výrazem a stále spí. Je ráda, že má trochu klidu a tepla, a hledá zatím alespoň adoptivní rodiče. 

Dante

Dante ležel bezvládně uprostřed silnice potom, co ho srazilo vozidlo. Když nakonec jeden řidič zastavil, aby jeho tělo alespoň odklidil na stranu, Dante se nadechl a dal najevo že žije. Následně byl hospitalizovaný na veterině se sdrátovanou přelámanou čelistí po srážce a jícní sondou, protože nemohl zezačátku jíst. Dante se nevzdal a později se přesunul k nám do azylu hledat nový domov. Poslední dobou ovšem ztratil chuť k jídlu a museli jsme ho pět odvézt na veterinu, kde mu byla diagnostikována suchá forma FIP. Léčba této nemoci je náročná a nesmírně nákladná, proto Dante zatím hledá alespoň adoptivní rodiče. 

Sušenka

Sníte o dokonalé slečně? O výjimečné princezničce na vymazlení? Nejlepší kámošce k vaší kočičce? Pak hledáte právě naši Sušenku! Tato rozkošná a stále bázlivá kráska hledá teplo domova a lidského srdce. Ráda dovádí s chrastícími myškami, je čistotná a naučená na škrabadýlko. Hledáme pro ni bydlení v bytečku se zabezpečeným balkónem nebo baráčku se zabezpečeným výběhem.

Slečna Chrupdupíková

Slečna Chrupdupíková miluje zeleninku a granulky od Versele Laga. Je u nás většinou na volno a nejčastěji se válí s kočkami u gauče. Nemá problém s jinými zvířátky a hledá ten nejlepší domov. Klidnější, stabilní rodinu, kde nebude jen zavřená a a dostane se jí dostatečné pozornosti (a jídla :D). Může chodit i na kšírkách ven, ale jinak je to králíček domácí, vhodný do bytu či baráčku a upřímně? Je naprosto božšká! ♥

Luana

Luana je skutečnou aristokratkou tělem i duší. Je trošku bázlivá a čeká na osudového člověka do kterého se zamiluje, protože ji dá dostatek lásky a času. Ráda se drbe a hladí. Zbožňuje vyvalování se na gauči nebo na sluníčku a rozhodně preferuje kvalitní krmi.

Vyplňte prosím následující formulář

Své jméno nám prosím napište i s diakritikou, abychom pro vás mohli připravit certifikát virtuálního rodiče ❤

Prosíme o strpení, po obdržení vaší zprávy vás budeme kontaktovat co nejdříve.

Zpracování osobních údajů