Pomáhejte na dálku

Virtuální adopce

Co je virtuální adopce?

Virtuální adopce vám poskytuje možnost podporovat jedno nebo i více zvířátek v naší péči, které si nemůžete přímo adoptovat, ale chcete mu pomoci k lepším zítřkům.

Proč virtuálně adoptovat?

Ve virtuální adopci máme dlouhodobě nemocná zvířata, zvířata s problémovým chováním nebo jinak znevýhodněné jedince, kteří hledají ten ideální domov déle. Podejte jim pomocnou ruku při jejich cestě za štěstím.

Výhody získané registrací do virtuální adopce

1. pravidlné měsíční e-maily o vybraném zvířátku s VIP fotografiemi a informacemi
2. certifikát virtuálního rodiče
3. magnet / placka s fotografií adoptovaného zvířátka
4. možnost VIP návštěvy adoptivního zvířátka (po domluvě)
5. dobrý pocit z pomoci vašemu svěřenci při novém startu do lepších zítřků

Jak virtuální adopce probíhá?

Vyberte si zvířátko, které vás oslovilo a chcete mu pomoci. Klikněte na tlačítko „Chci adoptovat“, vyplňte formulář, který se zobrazí, a my vás následně budeme přes email kontaktovat s pokyny a informacemi.

Minimální měsíční příspěvek je 100 kč. Jakmile se domluvíme, registrujeme vás jako virtuálního rodiče a budete dostávat VIP informace o vašem svěřenci. ❤

Žádná pomoc není malá a i když nezměníme svět, i vy nám můžete pomoci změnit svět jednomu jedinci. Virtuální adopce má smysl a otevírá dveře k lepším zítřkům. Přidáte se?

Zvířátka k virtuální adopci

Murko 

Murko žil v garsonce jen se svou majitelkou, která za svůj dlouhý život pomohla mnoha kočkám, a tuhle si jako malého sirotka vzala z ulice. Stal se jejím parťákem, společníkem a radostí a teď, když je pryč, mu hrozila eutanázie. Paní se dožila uctyhodných 93 let, její dceři je téměř 75 a není na tom zdravotně dobře. Po paní, která „odešla“, zůstala zmatená kočičí duše. Když se z ničeho nic octl sám v obecním bytě a jeho „maminka“ byla pryč, muselo se pro něj co nejrychleji najít místo. Sice máme plno, ale když jsme se o kocourovi a jeho situaci dozvěděli, nedalo se říct ne. Kocourek je velmi vystrašený. Má zlomené srdce. Kocourek je očkovaní, dobře živený, a než se začne cítit dobře, hledá prozatím alespoň virtuální rodiče.

Slamáček

Když Slamáčka našla u cesty kamarádka tety Terky, byl v otřesném stavu – vyhublý, plný hnisu a se zakalenýma očima. Vzali jsme ho na veterinu, kde podstoupil potřebná vyšetření. Ukázalo se, že kocourek je starší, jeho krevní hodnoty jsou špatné, ale nic není na kritické úrovni. Vše, vyjma ledvin napovídalo primárně tomu, že je to výsledek podvýživy a stavu, ve kterém se našel. Jeho stav se po jednom dni na veterině zlepšil, ale moc nechce jíst. Svůj podíl na tom mají i dutiny plné hnisu. Slamáček má bohužel s největší pravděpodobností okulární formu FIPu. Léčba této nemoci stále budí kontroverze a pravděpodobně bude do doby, než bude oficiálně schválená. Okulární forma FIPu vyžaduje zvýšenou dávku léku a Slamáčkovi můžete pomoct léčbu uhradit prostřednictvím virtuální adopce.

Vyplňte prosím následující formulář

Své jméno nám prosím napište i s diakritikou, abychom pro vás mohli připravit certifikát virtuálního rodiče ❤

Prosíme o strpení, po obdržení vaší zprávy vás budeme kontaktovat co nejdříve.

Zpracování osobních údajů