Pomáhejte na dálku

Virtuální adopce

Co je virtuální adopce?

Virtuální adopce vám poskytuje možnost podporovat jedno nebo i více zvířátek v naší péči, které si nemůžete přímo adoptovat, ale chcete mu pomoci k lepším zítřkům.

Proč virtuálně adoptovat?

Ve virtuální adopci máme dlouhodobě nemocná zvířata, zvířata s problémovým chováním nebo jinak znevýhodněné jedince, kteří hledají ten ideální domov déle. Podejte jim pomocnou ruku při jejich cestě za štěstím.

Výhody získané registrací do virtuální adopce

1. pravidlné měsíční e-maily o vybraném zvířátku s VIP fotografiemi a informacemi
2. certifikát virtuálního rodiče
3. magnet / placka s fotografií adoptovaného zvířátka
4. možnost VIP návštěvy adoptivního zvířátka (po domluvě)
5. dobrý pocit z pomoci vašemu svěřenci při novém startu do lepších zítřků

Jak virtuální adopce probíhá?

Vyberte si zvířátko, které vás oslovilo a chcete mu pomoci. Klikněte na tlačítko „Chci adoptovat“, vyplňte formulář, který se zobrazí, a my vás následně budeme přes email kontaktovat s pokyny a informacemi.

Minimální měsíční příspěvek je 100 kč. Jakmile se domluvíme, registrujeme vás jako virtuálního rodiče a budete dostávat VIP informace o vašem svěřenci. ❤

Žádná pomoc není malá a i když nezměníme svět, i vy nám můžete pomoci změnit svět jednomu jedinci. Virtuální adopce má smysl a otevírá dveře k lepším zítřkům. Přidáte se?

Zvířátka k virtuální adopci

Bazalka

Exkluzivní tygrovaná kočičí princezna Bazalka hledá nový domov. Je trošku bázlivá a čeká na osudového člověka, do kterého se zamiluje, protože jí dá dostatek lásky a času. Zbožňuje vyvalování se na gauči nebo na sluníčku a rozhodně preferuje kvalitní krmni. Než najde nový domov, hledá prozatím alespoň adoptivní rodiče. 

Malvínka

V srpnu k nám přijela zbědovaná osmiměsíční potkanka s částečně uhnilými tlapkami. Je pohublá, má otřesnou srst a celých osm měsíců prý byla v kleci venku. Přestože je hubená, sama od sebe s chutí baští a i přes pokročilou nekrózu má šanci, že bude žít plnohodnotný život v upravené ubikaci, pokud vše zvládne. Malvínka dostala u doktorky dvě mastičky, antibiotika a sirup na bolest, a hledá adoptivní rodiče. 

Lumpík

Kocourek Lumpík je veselý a hravý chlapeček, který baští za tři kočičky. Bohužel je pravděpodobné, že má nějakou vadu. Lumpík má problém s vyprazdňováním, nejspíš prodělal úraz a mozek nedostává signály, že se mu chce na záchůdek. Je možné, že mu někdo ublížil. Má slabší zadní nožičky a chybí mu kus ocasu, který vypadá jako useknutý. Snažíme se Lumpovi najít dočasnou péči s tím, že veškeré náklady, krmivo a péči bude mít hrazené od nás.

Dante

Dante ležel bezvládně uprostřed silnice potom, co ho srazilo vozidlo. Když nakonec jeden řidič zastavil, aby jeho tělo alespoň odklidil na stranu, Dante se nadechl a dal najevo že žije. Následně byl hospitalizovaný na veterině se sdrátovanou přelámanou čelistí po srážce a jícní sondou, protože nemohl zezačátku jíst. Dante se nevzdal a později se přesunul k nám do azylu hledat nový domov. Poslední dobou ovšem ztratil chuť k jídlu a museli jsme ho pět odvézt na veterinu, kde mu byla diagnostikována suchá forma FIP. Léčba této nemoci je náročná a nesmírně nákladná, proto Dante zatím hledá alespoň adoptivní rodiče. 

Vyplňte prosím následující formulář

Své jméno nám prosím napište i s diakritikou, abychom pro vás mohli připravit certifikát virtuálního rodiče ❤

Prosíme o strpení, po obdržení vaší zprávy vás budeme kontaktovat co nejdříve.

Zpracování osobních údajů