Pomáhejte na dálku

Virtuální adopce

Co je virtuální adopce?

Virtuální adopce vám poskytuje možnost podporovat jedno nebo i více zvířátek v naší péči, které si nemůžete přímo adoptovat, ale chcete mu pomoci k lepším zítřkům.

Proč virtuálně adoptovat?

Ve virtuální adopci máme dlouhodobě nemocná zvířata, zvířata s problémovým chováním nebo jinak znevýhodněné jedince, kteří hledají ten ideální domov déle. Podejte jim pomocnou ruku při jejich cestě za štěstím.

Výhody získané registrací do virtuální adopce

1. pravidlné měsíční e-maily o vybraném zvířátku s VIP fotografiemi a informacemi
2. certifikát virtuálního rodiče
3. magnet / placka s fotografií adoptovaného zvířátka
4. možnost VIP návštěvy adoptivního zvířátka (po domluvě)
5. dobrý pocit z pomoci vašemu svěřenci při novém startu do lepších zítřků

Jak virtuální adopce probíhá?

Vyberte si zvířátko, které vás oslovilo a chcete mu pomoci. Klikněte na tlačítko „Chci adoptovat“, vyplňte formulář, který se zobrazí, a my vás následně budeme přes email kontaktovat s pokyny a informacemi.

Minimální měsíční příspěvek je 100 kč. Jakmile se domluvíme, registrujeme vás jako virtuálního rodiče a budete dostávat VIP informace o vašem svěřenci. ❤

Žádná pomoc není malá a i když nezměníme svět, i vy nám můžete pomoci změnit svět jednomu jedinci. Virtuální adopce má smysl a otevírá dveře k lepším zítřkům. Přidáte se?

Zvířátka k virtuální adopci

Slamáček

Když Slamáčka našla u cesty kamarádka tety Terky, byl v otřesném stavu – vyhublý, plný hnisu a se zakalenýma očima. Vzali jsme ho na veterinu, kde podstoupil potřebná vyšetření. Ukázalo se, že kocourek je starší, jeho krevní hodnoty jsou špatné, ale nic není na kritické úrovni. Vše, vyjma ledvin napovídalo primárně tomu, že je to výsledek podvýživy a stavu, ve kterém se našel. Jeho stav se po jednom dni na veterině zlepšil, ale moc nechce jíst. Svůj podíl na tom mají i dutiny plné hnisu. Slamáček má bohužel s největší pravděpodobností okulární formu FIPu. Léčba této nemoci stále budí kontroverze a pravděpodobně bude do doby, než bude oficiálně schválená. Okulární forma FIPu vyžaduje zvýšenou dávku léku a Slamáčkovi můžete pomoct léčbu uhradit prostřednictvím virtuální adopce.

Theodor

Theodor je 1,5 roku starý kocourek, kterého jsme přijali poté, co se ho majitelé začali bát kvůli agresivitě. Theodora koupili za 7 000 Kč od lidí, kteří jej inzerovali kvůli tomu, že si nerozuměl s jejich dcerou. Pravděpodobně začal rodinu napadat a ta na něm zkusila ještě něco utržit a poslala ho dál lidem, kterým neřekla celý příběh… Kam ale s ním? Kocoura jsme přijali na konci ledna a není se čemu divit, že se ho rodina bála. Theodor se sice chce mazlit, ale vzápětí je agresivní a opravdu zle zaútočí. Momentálně jej budeme mít v péči, než zjistíme, v čem je u něj problém. Jestli se jedná čistě o povahový rys, nějaké trauma nebo skrytý zdravotní problém. Pomůžete Theodorovi aspoň prozatím virtuální adopcí?

Anželína

 

Anželína je stará kočička, která měla spokojený život do té doby, než její panička odešla do nemocnice s tím, že už se nevrátí. Anželína měla být uspaná, ale nakonec se dostala do našeho azylu, kde stráví zbytek svého života. Má nemocné ledviny, vysoký tlak a nádor na tlamičce. Podle doktorů měla být už půl roku za duhovým mostem, ale zatím se tam nechystá. Užívá si každý den u tety Terezky, která se o ni moc hezky stará. Péče o starou nemocnou kočičku je nákladná, a proto Anželína hledá adoptivní rodiče. 

 

Sára

 

Sáře je 14-17 let a nedávno jsme nouzově přijali. Sářina majitelka odjela do domova důchodců, kam si kočičku nemohla vzít, a darovala ji sousedce z chaty. Ta však odjela a kočičku tam nechala s tím, že se pro ni vrátí, ale nevrátila. Sára by byla odsouzena tuto zimu být venku a pravděpodobně by zemřela. Sára nemůže být kastrovaná a vyžaduje speciální péči. Na kardiologickém vyšetření jí zjistili hypertrofickou kardiomyopatii, kvůli které musí brát čtyřikrát denně léky. Rozhodli jsme se, že jí najdeme domov na dožití v individuální péči. Kvůli srdci musí být v klidu, takže bude bydlet pouze s jedním zvířecím kamarádem. Dohodli jsme se, že veškeré veterinární náklady bude hradit Destiny Pet, proto je stále možné si kočičí babičku virtuálně adoptovat. 

 

Vyplňte prosím následující formulář

Své jméno nám prosím napište i s diakritikou, abychom pro vás mohli připravit certifikát virtuálního rodiče ❤

Prosíme o strpení, po obdržení vaší zprávy vás budeme kontaktovat co nejdříve.

Zpracování osobních údajů