Zapojte se

Jak pomoci?

1. Naplňte kočičce mističku 

Věděli jste, že za 100 Kč má kočička na celý den zajištěné kvalitní papání? Nově pro vás máme pro jednodušší platbu QR kód nastavený na 100 Kč! Co říkáte. Naplníte kočičce čekající na domov bříško i vy?

2. Zapojte se do akce HappyZoo!

Máme obrovskou radost, že i letos nás oslovilo HappyZoo.cz a na kamýcké pobočce se bude za kočičí „kliku“ vybírat právě na náš azyl. Vždy se snažíme krmit opravdu kvalitně a díky těmto akcím ušetříme korunky na papání a můžeme je využít na veterinu. Jsme opravdu nesmírně vděční.

Prostřednictvím HappyZoo.cz můžete pomoci až do Štedrého dne:

1. Nákupem produktu na prodejně, který následně umístíte pod vánoční stromeček na adrese Krhanická 381, 142 00 Praha
2. Vytvořením samostatné eshopové objednávky přímo pro Destiny Pet.
3. Nákupem libovolného množství dárkových poukázek na eshopu v hodnotě 100 Kč.

HAPPYZOO KRMIVO KE KONCI AKCE ZDVOJNÁSOBÍ!

Více informací zde.

3. Pomozte nám zajistit prostory pro útulek!

Základem kvalitní pomoci jsou adekvátní prostory. Prostory umožňující na jednom místě 100% karanténu, oddělení koček od kocourů do kastrace, plný komfort pro FIV a FeLV pozitivní kočky a prostory pro další drobné savce. Místo, které bude dočasným přístavem naděje na cestě za domovem. Naším cílem je sehnat zázemí, které se stane oficiálním útulkem s domácím komfortem. Přispět na prostory nám můžete přes portál darujme.czNaším cílem je vybrat 1 000 000 Kč.

4. Kupte nám stelivo!

Udržování přívětivého a čistého prostředí pro všechny naše svěřence je pro nás prioritou. Díky projektu Darujme můžete našim zvířecím azylantům koupit kvalitní stelivo Tigerino, které nejdéle vydrží v plné kvalitě, nepráší a žádná kočička s ním nemá problém. Stelivo nám můžete zakoupit kliknutím na tento odkaz: https://bit.ly/39gI51P

 

5. Adoptujte

Prvním druhem pomoci je samozřejmě adopce některého zvířátka. Tím, že mu dáte trvalý a láskyplný domov, plný dobrůtek a péče, pomůžete nejvíce. Staráme se o všechna zvířátka jako o vlastní, ale trvalý domov jim nic nenahradí.

6. Nakrm nás! 

Díky projektu Nakrm nás můžete našim zvířecím azylantům koupit něco na zub z pohodlí domova. Naplnit jim bříško kvalitní konzervičkou či granulkami nebo jim dopřát laškovný den s nějakou novou hračkou. 

Je to jednoduché, vy nakoupíte, Nakrm nás odešle a kočičky obdrží. Co říkáte, jdete do toho? Konzervy, taštičky i granule nám můžete koupit zde: www.nakrmnas.cz/destiny-pet

7. Zašlete finanční dar

Veterinární náklady, ale i denní péče o všechny svěřence – to vše jsou položky, které jsou velmi finančně náročné. Každá koruna se počítá a pokud se rozhodnete zaslat finanční dar na náš transparentní účet, pomůže tím zaplatit např. očkování, operace nebo denní dávku krmiva.

Číslo transparentního účtu Destiny Pet, z.s.:
2501707871 / 2010 (FIO banka)

8. Zašlete předměty do aukcí

Máte doma hezké, nové věci, které nevyužijete, a chcete pomoct našim zvířátkům? Můžete využít možnosti darovat nám do aukce:

Knihy ( v celku, bez chybějících nebo vytržených stránek)
Hračky pro děti 
Kosmetiku (nepoužitou, neotevřenou)
Bižuterie (náramky, náhrdelníky, prsteny a další)
Hračky pro zvířata, obojky, vodítka, písečky pro kočky a další 
– Nejoblíbenější HAND MADE výrobky všeho druhu a další poklady


Věci můžete posílat na adresu:
Tereza Peřinová, Imrychova 1, 14300, Praha 4
Telefon: 607 604 654

9. Staňte se dobrovolníkem

Každá ruka se nám hodí. Dostávali jste ze slohových prací za 1? Můžete psát texty. Milujete vůni desinfekce? Pomozte nám s úklidem. Rádi řídíte? Neustále sháníme někoho na převozy.

Přivítáme zkrátka každého, kdo chce pomáhat společně s námi.

10. Adoptujte virtuálně

Nemáte doma už žádný volný pelíšek nebo vám čas či alergie nedovolují mít zvířátko doma? Naše svěřence můžete podporovat i virtuálně! Staňte se jejich „rodiči“ a těště se na zprávy o tom, jak se jim daří. Za registraci obdržíte placku a certifikát virtuálního rodiče.

11. Darujte materiální pomoc

Zasláním materiální pomoci nám pomůžete s chodem azylu, péčí o zvířata a ušetřit tak na veteirnární výdaje. Co potřebujeme nejvíce? Desinfekce a pomůcky: Virkon, Sanytol, Chirox, Ajax na podlahu, prací prostředky, rukavice velikosti M. Pro zvířata:  Kvalitní konzervy ( Feringa, Cosma, Applaws, Carny, Schleisir, Marp, PetFarm), kvalitní granule (Applaws, Optimanova, Purizon, Marp, NaD,Carnilove), imunitní a podpůrné preparáty (např. Energyvetu),probiotika. Pro azylovou tetu: sladkosti na nervy ❤ 

12. Přispějte vlastním nápadem

Máte pocit, že bychom mohli něco zlepšit? Máte veterinární zkušenosti nebo jste mistři na tvorbu webových stránek?

Máte-li nápad, který by mohl zlepšit naši práci, rádi si ho poslechneme.

Kontaktní adresa: [email protected]