Zapojte se

Jak pomoci?

1. Naplňte kočičce mističku 

Věděli jste, že za 100 Kč má kočička na celý den zajištěné kvalitní papání? Nově pro vás máme pro jednodušší platbu QR kód nastavený na 100 Kč! Co říkáte. Naplníte kočičce čekající na domov bříško i vy?

2. Adoptujte

Prvním druhem pomoci je samozřejmě adopce některého zvířátka. Tím, že mu dáte trvalý a láskyplný domov, plný dobrůtek a péče, pomůžete nejvíce. Staráme se o všechna zvířátka jako o vlastní, ale trvalý domov jim nic nenahradí.

3. Zašlete finanční dar

Veterinární náklady, ale i denní péče o všechny svěřence – to vše jsou položky, které jsou velmi finančně náročné. Každá koruna se počítá a pokud se rozhodnete zaslat finanční dar na náš transparentní účet, pomůže tím zaplatit např. očkování, operace nebo denní dávku krmiva.

Číslo transparentního účtu Destiny Pet, z.s.:
2501707871 / 2010 (FIO banka)

4. Zašlete předměty do aukcí

Máte doma hezké, nové věci, které nevyužijete, a chcete pomoct našim zvířátkům? Můžete využít možnosti darovat nám do aukce:

Knihy ( v celku, bez chybějících nebo vytržených stránek)
Hračky pro děti 
Kosmetiku (nepoužitou, neotevřenou)
Bižuterie (náramky, náhrdelníky, prsteny a další)
Hračky pro zvířata, obojky, vodítka, písečky pro kočky a další 
– Nejoblíbenější HAND MADE výrobky všeho druhu a další poklady


Věci můžete posílat na adresu:
Tereza Peřinová, Imrychova 1, 14300, Praha 4
Telefon: 607 604 654

5. Staňte se dobrovolníkem

Každá ruka se nám hodí. Dostávali jste ze slohových prací za 1? Můžete psát texty. Milujete vůni desinfekce? Pomozte nám s úklidem. Rádi řídíte? Neustále sháníme někoho na převozy.

Přivítáme zkrátka každého, kdo chce pomáhat společně s námi.

 

 

 

6. Adoptujte virtuálně

Nemáte doma už žádný volný pelíšek nebo vám čas či alergie nedovolují mít zvířátko doma? Naše svěřence můžete podporovat i virtuálně! Staňte se jejich „rodiči“ a těště se na zprávy o tom, jak se jim daří. Za registraci obdržíte placku a certifikát virtuálního rodiče.

7. Darujte materiální pomoc

Zasláním materiální pomoci nám pomůžete s chodem azylu, péčí o zvířata a ušetřit tak na veteirnární výdaje. Co potřebujeme nejvíce? Desinfekce a pomůcky: Virkon, Sanytol, Chirox, Ajax na podlahu, prací prostředky, rukavice velikosti M. Pro zvířata:  Kvalitní konzervy ( Feringa, Cosma, Applaws, Carny, Schleisir, Marp, PetFarm), kvalitní granule (Applaws, Optimanova, Purizon, Marp, NaD,Carnilove), imunitní a podpůrné preparáty (např. Energyvetu),probiotika. Pro azylovou tetu: sladkosti na nervy ❤ 

8. Přispějte vlastním nápadem

Máte pocit, že bychom mohli něco zlepšit? Máte veterinární zkušenosti nebo jste mistři na tvorbu webových stránek?

Máte-li nápad, který by mohl zlepšit naši práci, rádi si ho poslechneme.

Kontaktní adresa: [email protected]