♥ BAZALKA SOPTÍKŮ HLEDÁ MILUJÍCÍ DOMOV 

Hledáte éterickou kočičí vílu na vymazlení? Naprosto výjimečnou kočičí osobnost? Nového člena rodiny? Druhou polovinu Vašeho srdce? Pak hledáte právě naši Bazalku z rodu Soptíků!

Tato exkluzivní tygrovaná kočičí princezna hledá nový domov. Bazalka je skutečnou rozkošnou vílou tělem i duší. Je trošku bázlivá a čeká na osudového člověka, do kterého se zamiluje, protože jí dá dostatek lásky a času. Zbožňuje vyvalování se na gauči nebo na sluníčku a rozhodně preferuje kvalitní krmni.

Bazalka je klenotem domácnosti, potěchou pro oko a pohlazení pro duši. Je to kočka, která je rovnoceným partnerem svého osobního drbače. Je čistotná a zvyklá na škrábadýlko. Vhodná je POUZE do bytu se zabezpečeným balkónem a do milující domácnosti. S kočičkami i pejsky vychází velmi dobře a hledáme pro ni skutečně perfektní domov. Domov, kde bude mít čas, lásku a pochopení a stane se z ní skutečná vrnílkovská princezna. 

Bazalka je ze zahrádkářské kolonie, kde koupil pán chatu i s hromadou nekastrovaných kočiček. Díky jeho spolupráci a lásce ke zvířatům jsou již vsichni kastrovaní, koťátka v domovech, a Bazalka k nám přibyla, protože plakala za dveřmi u pána, že chce dovnitř. Ten tam však trvale nebydlí a vzít si jí nemohl.

  • Věk: cca 1,5 roku
  • Pohlaví: F
  • Očkovaný: ANO
  • Odčervený, odblešený: ANO
  • Kastrovaný: ANO
  • FIV a FeLV: negativní
  • Adopční poplatek: 1500 Kč

Nachází se v dočasné péči v Praze

Podmínkou adopce je podpis adopční smlouvy! 

Napište nám (Bazalka)

Nová pole

Další zvířátka k adopci

(Inzerát se zobrazí po kliknutí na fotografii)

Schwéťa

Věk: cca 8 měsíců
Pohlaví: kocourek

astra

Věk: cca 7 měsíců
Pohlaví: kočička

astria

Věk: 7 měsíců
Pohlaví: kočička

pikao

Věk: cca 7 měsíců
Pohlaví: kocourek