♥ BOŽSKÁ BEZINKA HLEDÁ SVÉ KRÁLOVSTVÍ 

Hledáte někoho božského? Umazlený poklad? Něžnou a nesmírně mazlivou duši? Skutečnou společnici do života? Pak hledáte právě naší božskou Bezinku! 

Je nám ctí představit tuto úchvatnou, mazlivou, uvrněnou a zkrátka dokonalou kočičku, která právě hledá domov! Bezinka je zářící hvězda, která čeká, až najde nejlepšího majitele potom, co skončila bez domova. Kočička bude skutečně tou nejjasněší a nejzářivější hvězdou ve Vašem životě i domácnosti. 

Ráda by teplo bytečku a místo v srdci svého pána. Miluje mazlení se svým majitelem a jakoukoliv návštěvou. Je nesmírně kontaktní a ráda papá. Ráda si také vyhřívá svůj kožíšek na zasíťovaném balkóně. Měla v oku dlouho zapíchnutou osinu a na jedno očíčko špatně vidí a má na něm mírný zákal jako pozůstatek zranění. V ničem jí to však nebrání.

Bezinka je skutečně rodinný mazel. Je zvyklá spát s člověkem a zahřívat ho v chladných večerech. Ráda sedí na klíně a vrní ty nejsladší tóny pro lepší den. Pro tuto princeznu hledáme dokonalý domov. Bezinka by byla ráda jedináček nebo maximálně k jednomu zvířátku, nerada se dělí o lásku ke svému člověku. 

Jako vděk přede ty nejsladší a nejlíbeznější vrnivé tóny, které člověka skutečně pohladí až v samém nitru duši.

Nehledáme právě Vás a Vy jí? V případě zájmu či jakýchkoli dotazů nás prosím kontaktujte. Budeme se s Bezinkou moc těšit!

  • Věk: cca 5 let
  • Pohlaví: F
  • Očkovaný: ANO
  • Odčervený, odblešený: ANO
  • Kastrovaný: ANO
  • FIV a FeLV: negativní
  • Adopční poplatek: 1500 Kč

Nachází se v dočasné péči v Praze

Podmínkou adopce je podpis adopční smlouvy! 

Napište nám (Bezinka)

Nová pole

Další zvířátka k adopci

(Inzerát se zobrazí po kliknutí na fotografii)

slečna hopkavá

Věk: cca 1 rok
Pohlaví: králička

astra

Věk: cca 7 měsíců
Pohlaví: kočička

astria

Věk: 7 měsíců
Pohlaví: kočička

Salko

Věk: cca 6 měsíců
Pohlaví: kocourek