♥ OSOBITÁ PRINCEZNA CLAINA HLEDÁ SVÉ KRÁLOVSTVÍ 

Hledáte výjimečnost a dokonalost? Neodolatelnou společnici pro život? Lásku na první pohled, která Vás nikdy nezradí? Princeznu svého království? Pak již hledat nemusíte! Je tu naše Claina!

Dovolujeme si Vám představit tuto velmi osobitou kočičí princeznu, která umí dát najevo svůj názor. Ochraňovala všechny sestřičky, se kterými přišla jako chrabrá bojovnice, a nyní hledá cestu k lidskému srdci. Tento skvost a potěcha duše i oka hledá stejně výjimečný domov, jako je ona sama – DOKONALÝ DOMOV.

Jedná se o dámičku, která potřebuje trpělivého člověka, který nestojí o kočku, která běhá za každým. Claina je pro někoho, kdo chce mít tu svou kočku, která je tu jen pro něj, protože jen on si ji ochočil a ukázal jí, co znamená domov. Jako každá princezna má svůj svět a když po ní chce někdo věci, které ona nechce, umí dát svůj nesouhlas najevo. Jinak je to ale moc hodná a přítulná vrnílkovská chlupovločka, která je nejvíce úplatná za jídlo.

Je to ten druh kočičí duše, který je sice s Vámi, ale není příliš vtíravý. Lehne si do poličky, kde usne, a jen co vás uvidí, vyskočí na řádné uvítání páníčka. Ráda se nechává drbat a tuze ráda papá.

Pro našeho miláčka hledáme ten nejlepší domov. Vhodná je POUZE do bytu SE ZASÍŤOVANÝMI OKNY A BALKONEM nebo do baráčku SE ZABEZPEČENÝM PŘÍSTUPEM VEN. Kvalitní strava (přemražené maso, kvalitní granulky a konzervy) je samozřejmostí.

  • Věk: 3 měsíce
  • Pohlaví: F
  • Očkovaná: ANO
  • Odčervená, odblešená: ANO
  • Kastrovaná: ANO
  • FIV a FeLV: negativní
  • Adopční poplatek: 1500 Kč
  • K adopci od konce září!

Nachází se v dočasné péči v Praze.

Podmínkou adopce je podpis adopční smlouvy! 

Napište nám (Claina)

Nová pole

Další zvířátka k adopci

(Inzerát se zobrazí po kliknutí na fotografii)

Tarabas

Věk: cca 8 let
Pohlaví: kocourek

lupi

Věk: 6 měsíců
Pohlaví: kočička

julka

Věk: cca 5 let
Pohlaví: kočička

Jessie fon beautiful creatures

Věk: cca 5 let
Pohlaví: fenka

Kremrolka

Věk: cca 9 let
Pohlaví: kocourek

Lelo

Věk: 6 let
Pohlaví: kocourek