♥  DECHBEROUCÍ DANTE HLEDÁ DOKONALÝ DOMOV  
Hledáte výjimečnost a dokonalost? Neodolatelného společníka pro život? Osobitého a okouzlujícího kočičího pantera? Pak již hledat nemusíte! Je tu náš Dante!

Dovolujeme si Vám představit toho nejdokonalejšího, nejoddanějšího a nejebenovějšího fešáka. Tento skvost a potěcha pro duši i oko hledá stejně výjimečný domov jako je on sám – DOKONALÝ DOMOV. Domov, kde hledají rovnocenného parťáka. Místo, kde budou respektovat jeho osobnost a kde bude mít dostatek lásky.

Je to ten druh kocourka, který je sice s vámi, ale není příliš vtíravý a ví, kde jsou meze správného kočičího gentlemana. Miluje drbání, ale jako správný aristokrat dokáže dát decentně najevo i nesouhlas. Dante hledá místo, kde na něj bude mít majitel čas a kde bude moci zazářit. Je to skutečně kocour s velkým K.

Rád si hraje s kočičími hračkami, miluje kvalitní papání a chtěl by být kočičím jedináčkem. Se zvířátky je schopný žít, ale radost z toho rozhodně nemá. Ideální by byl tedy pro někoho, kdo hledá svého jediného a osudového kočičáka nebo jednoho zvířecího kamaráda. 

Pro našeho miláčka hledáme ten nejlepší domov. Vhodný je do bytu se zabezpečeným balkonem a okny nebo do baráčku se zabezpečeným výběhem. Kvalitní granulky a konzervy jsou samozřejmostí.

Pokud vás Dante oslovil a poohlížíte se po rovnocenném společníkovi do života, budeme se těšit, že se ozvete.

  • Věk: cca 2 roky
  • Pohlaví:  M
  • Očkovaný: ANO
  • Odčervený, odblešený: ANO
  • Kastrovaný: ANO
  • FIV a FeLV: negativní
  • Adopční poplatek: 1500 Kč

Nachází se v DO v Praze.

Podmínkou adopce je podpis adopční smlouvy! 

Napište nám (Dante)

Nová pole

Další zvířátka k adopci

(Inzerát se zobrazí po kliknutí na fotografii)

slečna hopkavá

Věk: cca 1 rok
Pohlaví: králička

astra

Věk: cca 7 měsíců
Pohlaví: kočička

astria

Věk: 7 měsíců
Pohlaví: kočička

pikao

Věk: cca 7 měsíců
Pohlaví: kocourek