♥ BOŽSKÝ RARÁŠEK DONUTEK HLEDÁ SVÉ DOMA 

Hledáte něco božského? Rošťáka jak se patří? Mazlivou a zároveň hravou duši? Pravého parťáka do života? Pak hledáte právě našeho kocourka Donutka!

Je nám ctí představit tohoto úchvatného, ultra mazlivého, mega hravého a zkrátka dokonalého neposedu, který právě hledá ten nejlepší domoví! Kocourek bude skutečně tou nejjasněší a nejzářivější hvězdou ve Vašem životě i domácnosti a už se díky němu nikdy nebudete nudit. 

Donut by rád teplo bytečku a místo v srdci svého pána. Miluje mazlení, hraní si s kočičími i psími kamarády, skotačení se škádlítky nebo chrastícími myškami. Rád si vyhřívá svůj heboučký kožíšek na zasíťovaném balkóně a zbožňuje česání.

Jako vděk přede ty nejsladší a nejlíbeznější vrnivé tóny, které člověka skutečně pohladí až na duši. Donut je skutečně rodinný parťák. Je zvyklý spát s člověkem a zahřívat ho v chladných večerech, sedět mu na klíně a vrnět a vrnět. Jinak je to ale pěkný dovádivý a živý rarášek! Rád laškovně oždibuje prstíky. 

Pro tohoto božana hledáme dokonalý domov. Nehledáme právě Vás a Vy jeho? V případě zájmu či jakýchkoli dotazů nás prosím kontaktujte.

Budeme se s Donutkem moc těšit!hledáme dokonalý domov. Nehledáme právě Vás a Vy jeho? V případě zájmu či jakýchkoli dotazů nás prosím kontaktujte.

  • Věk: 5 měsíců
  • Pohlaví: M
  • Očkovaný: ANO
  • Odčervený, odblešený: ANO
  • Kastrovaný: ANO
  • FIV a FeLV: negativní
  • Adopční poplatek: 1500 Kč

Nachází se v dočasné péči v Praze. 

Podmínkou adopce je podpis adopční smlouvy! 

Napište nám (Donutek)

Nová pole

Další zvířátka k adopci

(Inzerát se zobrazí po kliknutí na fotografii)

Schwéťa

Věk: cca 8 měsíců
Pohlaví: kocourek

astra

Věk: cca 7 měsíců
Pohlaví: kočička

astria

Věk: 7 měsíců
Pohlaví: kočička

pikao

Věk: cca 7 měsíců
Pohlaví: kocourek