♥ ELEGANTNÍ PRINCEZNA ETERNITY HLEDÁ SVÉ KRÁLOVSTVÍ 

Hledáte výjimečnost a dokonalost? Neodolatelnou společnici pro život? Lásku na první pohled, která Vás nikdy nezradí? Princeznu svého království? Pak již hledat nemusíte! Je tu naše Eternity!

Dovolujeme si Vám představit tuto nejmazlivější, nejmilejší, nejdokonalejší, nejvroucnější a nejoddanější kočičí princeznu. Tento skvost a potěcha pro duši i oko hledá stejně výjimečný domov, jako je ona sama – dokonalý domov.

Jedná se o dámičku, která se nerada dělí o pozornost, a tak hledá domov pouze jako jedináček. S ostatními zvířátky není šťastná. Hledá klidnější a stabilnější domácnost, kde bude protěžovaným mazánkem. Jako každá princezna má svůj svět a když po ní chce někdo věci, které ona nechce, umí dát svůj nesouhlas najevo. Jinak je to ale moc hodná a přítulná vrnílkovská chlupovločka.

Eternity je ten typ kočičky do kterého se ihned zamilujete. Srdíčko má plné něhy a skutečně každému rozdává plnými doušky bez rozdílu. Je to ten druh mazla, který je sice s Vámi, ale není příliš vtíravý. Lehne si do poličky, kde usne, a jen co vás uvidí, vyskočí na řádné uvítání páníčka. Ráda se nechává česat a drbat a tuze ráda papá. 

Pro našeho miláčka hledáme ten nejlepší domov. Vhodná je POUZE do bytu SE ZASÍŤOVANÝMI OKNY A BALKONEM nebo do baráčku SE ZABEZPEČENÝM PŘÍSTUPEM VEN. Kvalitní strava (přemražené maso, kvalitní granulky a konzervy) je samozřejmostí. Obzvlášť miluje konzervy od Finezfoodu.

  • Věk: cca 2 roky
  • Pohlaví: F
  • Očkovaný: ANO
  • Odčervený, odblešený: ANO
  • Kastrovaný: ANO
  • FIV a FeLV: negativní
  • Adopční poplatek: 1500 Kč

Nachází se v DO v Praze, k adopci od 14.5.2020.

Podmínkou adopce je podpis adopční smlouvy! 

Napište nám (Eternity)

Nová pole

Další zvířátka k adopci

(Inzerát se zobrazí po kliknutí na fotografii)

slečna hopkavá

Věk: cca 1 rok
Pohlaví: králička

astra

Věk: cca 7 měsíců
Pohlaví: kočička

astria

Věk: 7 měsíců
Pohlaví: kočička

pikao

Věk: cca 7 měsíců
Pohlaví: kocourek