♥ DECHBEROUCÍ FIALKA HLEDÁ KOUZELNÝ DOMOV 

Chybí Vám kouzelná a vznešená společnice? Toužíte po mazlivé, ale nevtíravé elegantní krásce? Chcete udělat z Vašeho domu milující domov? Pak Vám jistě schází naše lehce nesmělá Fialka!

Fialka je naprosto úžasná kočička. Je to klidná, vlídná slečna, která hledá klidnější domov ideálně jako jedináček, maximálně s jedním zvířecím kamarádem. Ráda by si užívala lebedění v postýlce a spoustu mazlení a drbání.

Fialka má nekvalitní kožíšek a pravděpodobně ještě před adopcí bude oholená, aby jí narostl nový a krásný. Je zvyklá papat kvalitní krmni a dostává biotin na srst. Je čistotná, naučená na škrabadýlko a velmi vychovaná. Fialka je zkrátka elegantní královna, která čeká na své království.

Fialka ještě hledá cestu k lidem a stále je nesmělá. I když se nechá hladit, česat i vzít do náruče, potřebuje čas si zvyknout. Potřebuje trpělivého majitele, který ji dá dostatek pochopení a prostoru.

I přes svou jedinečnost má přání jako každá jiná, touží po jediném. Zjistit, jaké to je někam patřit. Mít své místo na světě. Každý, kdo se na ni přijde podívat, si ji zamiluje na první pohled. Nehledáte právě vy kouzlo a lásku do vašeho života?

  • Věk: cca 3 roky
  • Pohlaví: F
  • Očkovaný: ANO
  • Odčervený, odblešený: ANO
  • Kastrovaný: ANO
  • FIV a FeLV: negativní
  • Adopční poplatek: 1500 Kč

Nachází se v DO v Praze,  vhodná POUZE do bytu se zabezpečeným balkónem a okny či baráčku BEZ PŘÍSTUPU VEN ev. se zabezpečeným výběhem (voliéra)

Podmínkou adopce je podpis adopční smlouvy! 

Napište nám (Fialka)

Nová pole

Další zvířátka k adopci

(Inzerát se zobrazí po kliknutí na fotografii)

Schwéťa

Věk: cca 8 měsíců
Pohlaví: kocourek

astra

Věk: cca 7 měsíců
Pohlaví: kočička

astria

Věk: 7 měsíců
Pohlaví: kočička

pikao

Věk: cca 7 měsíců
Pohlaví: kocourek