♥ VYKNEDLENÁ BOHÉMSKÁ KNEDLE HLEDÁ SVÉ KRÁLOVSTVÍ 

Úžasná, nádherná, uvrněná, hravá, kyprá, vtipná, vláčná a s pořádnou dávkou špekatosti. Knedle je naprosto dokonalá díky všem svým nedokonalostem. Je to zcela unikátní a jedinečná kočka s tím největším srdcem a nejvyknedlenějšími pózami. Dokonalá kočka hledá dokonalý domov! 

Knedle se narodila bez konečníku a jako maličká musela podstoupit náročnou operaci. Nyní je zcela čistotná, chodí jen na záchůdek a vše funguje, jak má. Při kastraci se zjistilo, kromě toho, že nemá dělohu, že má tak trochu kulky a není tím pádem ani Knedlička, ani Knedlíček, ale spíš tak trochu Knedlo. Jako bonus jí z nosánku roste pár fousků, které se rozhodly, že na tvářích je nuda, a narostly jí trošku jinak zoubky, takže kromě knedlíku je křížená i s piraňou. Knedle je zkrátka výsledek jedné velké božské oslavy, protože když jí tam nahoře skládali dohromady, muselo to být po pořádné párty. 

Tato velmi kontaktní princezna hledá svůj domov. Nemá problém s kočkami, pejsky, dětmi ani jinými zvířaty. Knedle je naprosto úžasná, pohodová kočka, která sice zezačátku na nováčky syčí, ale jakmile se rozkouká, je to zase ten veselý knedlík, který se vlní při každém kroku, a člověk ji prostě musí pozlobit chycením za špíček, protože je tak roztomilá!

Knedlička musí v cca dvou letech podstoupit plastiku nosní přepážky, aby se jí lépe dýchalo. Tuto operaci bude mít kompletně hrazenou na klinice v Nuslích a její podstoupení je podmínkou adopce. Knedle je vhodná POUZE do bytu se zabezpečenými okny a balkónem či baráčku s bezpečnou voliérou.

Zaujal Vás tento poklad plný překvapení? Neváhejte nás kontaktovat! Veškeré dotazy rádi zodpovíme a i s Knedlí se budeme moc těšit.

  • Britská modrá
  • Věk: 7 měsíců
  • Pohlaví: F
  • Očkovaná: ANO
  • Odčervená, odblešená: ANO
  • Kastrovaná: ANO
  • FIV a FeLV: negativní
  • Adopční poplatek: 2500 Kč

Nachází se v dočasné péči v Praze.

Podmínkou adopce je podpis adopční smlouvy! 

Napište nám (Knedlička)

Nová pole

Další zvířátka k adopci

(Inzerát se zobrazí po kliknutí na fotografii)

slečna hopkavá

Věk: cca 1 rok
Pohlaví: králička

astra

Věk: cca 7 měsíců
Pohlaví: kočička

astria

Věk: 7 měsíců
Pohlaví: kočička

pikao

Věk: cca 7 měsíců
Pohlaví: kocourek