♥ DECHBEROUCÍ VETERÁN KREMROLKA HLEDÁ DOKONALÝ DOMOV 

Hledáte vyjímečnost a dokonalost? Neodolatelného společníka pro život? Zcela osobité a majestátné chlupaté strašidýlko? Pak již hledat nemusíte! Je tu náš Kremrolka!

Dovolujeme si Vám představit toho nejdokonalejšího, nejoddanějšího a nejebenovějšího svéhlavého fešáka. Tento skvost a vaše potěcha duše i oka hledá stejně výjimečný domov jako je on sám – DOKONALÝ DOMOV. Domov, kde hledají rovnocenného parťáka. Místo, kde budou respektovat jeho osobnost.

Je to ten druh kocourka, který je sice s vámi, ale není příliš vtíravý a ví, kde jsou meze správného chovaní kočičího gentlemana. Miluje drbání, ale dokáže dát decentně najevo i nesouhlas jako správný aristokrat. Kremrolka se nerad nosí v náruči, ale rád sám přijde příst líbezné tóny na klín. Je to skutečně kocour s velkým K. Miluje kvalitní papání a nevadí mu zvířecí kamarádi.

Pro našeho miláčka hledáme ten nejlepší domov. Vhodný je do bytu se zabezpečeným balkonem a okny nebo do baráčku se zabezpečeným výběhem, protože se jedná o ostříleného veterána z kočičí kolonie. Kvalitní granulky a konzervy jsou samozřejmostí.

Pokud vás Kremrolka oslovil a poohlížíte se po rovnoceném společníkovi do života, budeme se těšit, že se ozvete.

  • Věk: cca 11 let
  • Pohlaví: M
  • Očkovaný: ANO
  • Odčervený, odblešený: ANO
  • Kastrovaný: ANO
  • FIV a FeLV: negativní
  • Adopční poplatek: 1500 Kč

Nachází se v dočasné péči v Praze.

Podmínkou adopce je podpis adopční smlouvy! 

Napište nám (Kremrolka)

Nová pole

Další zvířátka k adopci

(Inzerát se zobrazí po kliknutí na fotografii)

Schwéťa

Věk: cca 8 měsíců
Pohlaví: kocourek

astra

Věk: cca 7 měsíců
Pohlaví: kočička

astria

Věk: 7 měsíců
Pohlaví: kočička

pikao

Věk: cca 7 měsíců
Pohlaví: kocourek