♥ DECHBEROUCÍ MAZEL LELO HLEDÁ DOKONALÝ DOMOV 

Hledáte vyjímečnost a dokonalost? Neodolatelného společníka pro život? Zcela osobitého a majestátnÍho frajera, který, i když má částečně amputované zadní nohy, se ničím nenechá omezovat? Pak již hledat nemusíte! Je tu náš nejsladší Leloušek!

Dovoluji si Vám představit toho nejdokonalejšího, nejoddanějšího a nejpsovitějšího svéhlavého fešáka, Lela. Tento skvost a vaše potěcha duše i oka hledá stejně výjimečný domov, jako je on sám – DOKONALÝ DOMOV. Domov, kde hledají rovnocenného parťáka. Místo, kde budou respektovat jeho osobnost a kde z něj kvůli jeho hendikepu nebudou dělat chudáka.

Je to ten druh kocourka, který je s vámi všude. Vaříte? Lelo vaří s vámi. Jdete ven? Stačí mu dát vodítko a kšíry. Jdete do vany? Dobře, vodu rád nemá. Tam budete mít klid.

Miluje drbání, ale dokáže dát decentně najevo i nesouhlas jako správný aristokrat. Lelo zbožňuje nošení v náruči a přede líbezné tóny. Je to skutečně kocour s velkým K.

Rád si hraje s kočičími hračkami, miluje kvalitní papání a MUSÍ být kočičím jedináčkem. Pejsky toleruje, ale kočky nesnese. Přesněji řečeno si velmi vybírá. Ideální by byl tedy pro někoho, kdo hledá toho svého jediného a osudového kočičáka. Zbožňuje i dělat společnost při zahradnických pracích.

Pro našeho miláčka hledáme ten nejlepší domov. Vhodný je do bytu se zabezpečeným balkonem a okny nebo do baráčku se zabezpečeným výběhem. Vzhledem k hendikepu NESMÍ být na zahradě bez dozoru (nohy nenohy, zdrhnul by). Kvalitní granulky a konzervy jsou samozřejmostí. Pokud vás Lelo oslovil a poohlížíte se po rovnoceném společníkovi do života budeme se těšit, že se ozvet.

 

  • Věk: cca 6 let
  • Pohlaví: M
  • Očkovaný: ANO
  • Odčervený, odblešený: ANO
  • Kastrovaný: ANO
  • FIV a FeLV: negativní
  • Adopční poplatek: 1500 Kč

Nachází se v dočasné péči v Praze.

Podmínkou adopce je podpis adopční smlouvy! 

Napište nám (Lelo)

Nová pole

Další zvířátka k adopci

(Inzerát se zobrazí po kliknutí na fotografii)

slečna hopkavá

Věk: cca 1 rok
Pohlaví: králička

astra

Věk: cca 7 měsíců
Pohlaví: kočička

astria

Věk: 7 měsíců
Pohlaví: kočička

pikao

Věk: cca 7 měsíců
Pohlaví: kocourek