♥ NEJSLADŠÍ LUPI HLEDÁ LÁSKYPLNÝ DOMOV

Hledáte jednu kočku z milionu? Uvrněné štěstí? Plnohodnotného člena rodiny? Vymazlený lapač špatné nálady, který si vedle vás v noci lehne? Pak hledáte právě naši dokonalou Lupi!

S těžkým srdcem zakládám inzertní album této naprosto dokonalé kočičí duši, která nemá obdoby a na výběru domova si dám záležet. Tato princezna je totiž naprosto unikátní, mazlivá, úžasná a dokonalá a podařilo se jí uloupit i moje srdíčko.

Hravá, uvrněná a jedním slovem zkrátka božská princezna hledá trvalý domov. Lupi se s nadšením vrhá do každého klína. Miluje lidi, miluje kočky, miluje společné chvilky v posteli, na gauči, na klíně. Zkrátka všude, kde jste vy. Nedoceněný poklad čekající na objevení. 

Zbožňuje vyhřívání se u zabezpečeného balkónu a koťátkovské dovádění s kamarády nebo hračkami. Se svým peříčkovým škádlítkem dokáže lumpačit i celý den. Lupi je nesmírně okouzlujicí a každý, kdo se s ní setkal od ní nemohl odtrhnout oči. Necháte se také okouzlit?

Pro naši kouzelnou princeznu hledáme zkrátka dokonalý palác. Byt se zabezpečenými okny a balkónem nebo baráček se zabezpečeným výběhem. Milujicího majitele ,,… žili šťastně až navěky“ a ideálně nějakého zvířecího kamaráda, aby měla s kým dovádět, když páníček či panička nebude doma, ale není to podmínkou. Na pejsky i kočičky je zvyklá.

V případě zájmu či jakýchkoli dotazů se na nás neváhejte obrátit. Budeme se s Lupi moc těšit! 

  • Věk: 6 měsíců
  • Pohlaví: F
  • Očkovaná: ANO
  • Odčervená, odblešená: ANO
  • Kastrovaná: ANO
  • FIV a FeLV: negativní
  • Adopční poplatek: 1500 Kč

Vhodná POUZE do bytu se zabezpečeným balkónem a okny či baráčku BEZ PŘÍSTUPU VEN.

Podmínkou adopce je podpis adopční smlouvy! 

Napište nám (Lupi)

Nová pole

Další zvířátka k adopci

(Inzerát se zobrazí po kliknutí na fotografii)

Schwéťa

Věk: cca 8 měsíců
Pohlaví: kocourek

astra

Věk: cca 7 měsíců
Pohlaví: kočička

astria

Věk: 7 měsíců
Pohlaví: kočička

pikao

Věk: cca 7 měsíců
Pohlaví: kocourek