♥ Extramazlivý Mefisto dream Love HLEDÁ SVÉ NEBE 
Hledáte něco božského? Hravou a především extramazlivou duši? Pravého parťáka do života? Pak hledáte právě našeho kocourka, Mefista!

Je mi ctí představit tohoto úchvatného, MAZLIVÉHO, hravého a zkrátka dokonalého prince, který právě hledá domov! Mefisto je zářící hvězda, která když skončila bez domova lehce pohasla, ale čeká, až najde nejlepšího majitele, aby mohla opět zářit. Kocourek bude skutečně tou nejjasnější a nejzářivější hvězdou ve vašem životě i domácnosti.

Rád by teplo bytečku a místo v srdci svého pána. Miluje mazlení, hraní si s kočičími kamarády, skotačení se škádlítky nebo chrastícími myškami, ale ze všeho nejvíc miluje mazlení a drbaní. Jedná se opravdu VELMI kontaktního kocourka. Rád si vyhřívá svůj ebenový kožíšek na zasíťovaném balkóně a zbožňuje česání. Jako vděk přede ty nejsladší a nejlíbeznější vrnivé tóny, které člověka skutečně pohladí až na duši.

Mefisto je skutečně rodinný mazel. Je zvyklí spát s člověkem a zahřívat ho v chladných večerech, sedět mu na klíně a vrnět a vrnět. Pro tohoto božana hledáme dokonalý domov. Nehledáme právě Vás a Vy jeho?
V případě zájmu či jakýchkoli dotazů nás prosím kontaktujte. Budeme se moc těšit!

  • Věk: 7 měsíců
  • Pohlaví: M
  • Očkovaný: ANO
  • Odčervený, odblešený: ANO
  • Kastrovaný: ANO
  • FIV a FeLV: negativní
  • Adopční poplatek: 1500 Kč

Nachází se v dočasné péči v Praze. Vhodná POUZE do bytu se zabezpečeným balkónem a okny či baráčku BEZ PŘÍSTUPU VEN ev. se zabezpečeným výběhem (voliéra).

Podmínkou adopce je podpis adopční smlouvy! 

Napište nám (Mefisto)

Nová pole

Další zvířátka k adopci

(Inzerát se zobrazí po kliknutí na fotografii)

Tarabas

Věk: cca 8 let
Pohlaví: kocourek

Kremrolka

Věk: cca 11 let
Pohlaví: kocourek

Dorama

Věk: 7 let
Pohlaví: kočička

Saxana

Věk: 4 měsíce
Pohlaví: kočička