♥ MIDNIGHT HEAVEN QUEEN 

Hledáte něco opravdu božského? Mazlivou a zároveň osobitou duši? Pravou parťáčku do života? Pak hledáte právě naší královnu Midnight!

Je mi ctí představit tuto úchvatnou, mazlivou, věčně hladovou a zkrátka dokonalou princeznu, která právě hledá domov! Midnight je zářící hvězda, která, když skončila bez domova, lehce pohasla, ale čeká, až najde toho nejlepšího majitele, aby mohla opět zářit. Kočička bude skutečně tou nejjasnější a nejzářivější hvězdou ve Vašem životě i domácnosti.

Ráda by teplo bytečku a místo v srdci svého pána. Miluje mazlení, hraní si s kočičími kamarády, skotačení se škádlítky nebo chrastícími myškami. Ráda si vyhřívá svůj kožíšek na zasíťovaném balkóně a zbožňuje česání. Jako vděk přede ty nejsladší a nejlíbeznější vrnivé tóny, které člověka skutečně pohladí až na duši. Dokonce i s pejsky se kamarádí!

Midnight je skutečně rodinný mazel. Je zvyklá spát s člověkem a zahřívat ho v chladných večerech, sedět mu na klíně a vrnět a vrnět. Midnight je však zároveň kočičí dáma a pokud se jí něco nelíbí,
dá to najevo. Pro tuto božanku hledáme dokonalý domov. Nehledáme právě Vás a Vy jí? V případě zájmu či jakýchkoli dotazů nás prosím kontaktujte. Budeme se moc těšit!

  • Věk: 6 měsíců
  • Pohlaví: F
  • Očkovaná: ANO
  • Odčervená, odblešená: ANO
  • Kastrovaná: ANO
  • FIV a FeLV: negativní
  • Adopční poplatek: 1500 Kč

Nachází se v dočasné péči v Praze. Vhodná POUZE do bytu se zabezpečeným balkónem a okny či baráčku BEZ PŘÍSTUPU VEN ev. se zabezpečeným výběhem (voliéra).

Podmínkou adopce je podpis adopční smlouvy! 

Napište nám (Midnight)

Nová pole

Další zvířátka k adopci

(Inzerát se zobrazí po kliknutí na fotografii)

slečna hopkavá

Věk: cca 1 rok
Pohlaví: králička

astra

Věk: cca 7 měsíců
Pohlaví: kočička

astria

Věk: 7 měsíců
Pohlaví: kočička

pikao

Věk: cca 7 měsíců
Pohlaví: kocourek