♥ NÁDHERNÁ ORSEJ HLEDÁ MILUJÍCÍ DOMOV 

Dovolujeme si Vám představit nejmazlivější, nejmilejší, nejdokonalejší, nejvroucnější a nejoddanější královnu Orsej. Tento skvost hledá domov stejně vyjímečný, jako je ona sama – dokonalý domov.

Orsej je ten typ kočky, do které se ihned zamilujete, protože i když Vás nezná, dere se vrníc na klín za mazlením. Srdíčko má plné něhy a skutečně každému rozdává plnými doušky bez rozdílu. Je to ten druh mazla, který spí s majitelem v posteli, vyžaduje stálé drbání a česání svého nádherně modrého kožíšku. Je rozhodně potřeba počítat s pravidelnou údržbou, aby se jí necuchal.

Pro naší vymazlenou královnu hledáme ten nejlepší domov. Vhodná je POUZE do bytu se zabezpečenými okny a balkonem nebo do baráčku BEZ volného přístupu ven. Velmi ráda si vyhřívá kožíšek na zasíťovánem balkonu na sluníčku. Je také upovídaná a ráda se hlásí o slovo a o kvalitní krmni.

Další zvířátko jí nevadí. Orsej vychází bez problému jak s pejskem tak kočičkou, ale ideálně by si nepřála více než jedno kamaráda, aby měla tolik pozornosti a lásky kolik si zaslouží. Kvalitní strava (přemražené maso, kvalitní granulky a konzervy) jsou samozřejmostí.

Orsej je čistotná, nic neničí, OPRAVDU VELMI mazlivá a potřebuje, aby na něj měl budoucí majitel čas. Orsej je dokonalá společnice a milovnice lidí.

  • Věk: cca 2 roky
  • Pohlaví: F
  • Očkovaný: ANO
  • Odčervený, odblešený: ANO
  • Kastrovaný: ANO
  • FIV a FeLV: negativní
  • Adopční poplatek: 1500 Kč

Nachází se v DO v Praze,  vhodná je POUZE do bytu se zabezpečenými okny a balkonem nebo do baráčku BEZ volného přístupu ven

Podmínkou adopce je podpis adopční smlouvy! 

Napište nám (Orsej)

Nová pole

Další zvířátka k adopci

(Inzerát se zobrazí po kliknutí na fotografii)

slečna hopkavá

Věk: cca 1 rok
Pohlaví: králička

astra

Věk: cca 7 měsíců
Pohlaví: kočička

astria

Věk: 7 měsíců
Pohlaví: kočička

Salko

Věk: cca 6 měsíců
Pohlaví: kocourek