♥ BOJOVNICE POMNĚNKA HLEDÁ SVŮJ MALÝ ZÁZRAK 

Hledáte naprosto vymazlené klubko lásky? Uvrněný chomáček? Nejmazlivější a nejhodnější kočičí princeznu na světě? Pak hledáte právě naši PUUUUURfektní bonsai kočičku Pomněnku!

Pomněnka je ten typ kočky, do které se ihned zamilujete, protože i když Vás nezná, dere se vrníc na klín za mazlením a hlavičkou do Vás ducá tak dlouho, dokud se jí nezačnete věnovat. Srdíčko má plné něhy a skutečně každému rozdává plnými doušky. Je to ten druh mazla, který spí s majitelem v posteli, přijde pro každé podrbání. Užívá si každé vteřiny lásky.

Pomněnka má své zdravotní problémy, které v jisté míře měl celý vrh, a naše malá princezna je nejkřehčí. Růstově se zastavila ve velikosti tříměsíčního kotěte a dál neroste. Mívá rýmu a je potřeba sledovat, jestli jí není zle.

Její malé a křehké tělíčko však skrývá srdce lvice. Je to to nejhodnější, nejmazlivější, nejhravější koťátko, které tu máme. Je tak úžasná a tolik by chtěla mít konečně svůj domov, kde by se jí majitel věnoval. 

Pro naší umazlenou princeznu hledáme ten nejlepší domov. Vhodná je POUZE do bytu se zabezpečeným balkónem a okny. Další zvířátko nevadí. Kvalitní strava (přemražené maso, kvalitní granulky a konzervy) je samozřejmostí. Ideální by byl domov v okolí Prahy, kde by byla možnost docházet na veterinu do Nuslí.

Jestli si nějaká kočička zaslouží domov, je to právě Pomněnka. Pomozte nám k zázraku. Pomozte jí najít milující domov!

  • Věk: cca 10 měsíců
  • Pohlaví: F
  • Očkovaný: ANO
  • Odčervený, odblešený: ANO
  • Kastrovaný: ANO
  • FIV a FeLV: negativní
  • Adopční poplatek: 1500 Kč

Nachází se v dočasné péči v Praze.

Podmínkou adopce je podpis adopční smlouvy! 

Napište nám (Pomněnka)

Nová pole

Další zvířátka k adopci

(Inzerát se zobrazí po kliknutí na fotografii)

slečna hopkavá

Věk: cca 1 rok
Pohlaví: králička

astra

Věk: cca 7 měsíců
Pohlaví: kočička

astria

Věk: 7 měsíců
Pohlaví: kočička

pikao

Věk: cca 7 měsíců
Pohlaví: kocourek