♥ OKATÁ PRINCEZNA POPELKA HLEDÁ DOMOV 
Když se řekne dokonalost, něha, nejlepší parťák, světlo v šedi běžných dní, neobyčejnost, elegance, kouzlo… co si představíte? My naši princeznu Popelku, protože přesně taková ona je. Dokonalá kočičí princezna z pohádek, ale tahle je skutečná a dokonce hledá domov!

Nejste rádi sami? Hledáte uvrněnou společnici toužící po mazlení? Někoho, kdo Vám líbezně zapřede do ouška? Hledáte to kouzlo neobyčejnosti v obyčejném a přesto výjimečném? Stín, který vás bude doprovázet na každém kroku? Pak hledáte právě naši Popelku!

Tato velmi kontaktní princezna hledá svůj domov. Každý den vyhlíží z okna, jestli si pro ni přijede ten, pro koho bude tou jedinou a nikoli jednou z mnoha… Majitele, kterému bude tou nejlepší přítelkyní a dá mu vše co má: nic víc, než celé své srdce, oddanost a lásku, které má tolik na rozdávání.

Je naprosto bezproblémová a čistotná, ale chtěla by být jedinou kočičkou nebo mít jednoho maximálně dva zvířecí kamarády. Kočičky i pejsky má ráda, ale lidi miluje nadevše. Chodí si brousit drápky na škrabadlo a je zvyklá na spaní na gauči či v posteli (hlavně v posteli). POPELKA JE OPRAVDU VELMI KONTAKTNÍ a potřebuje člověka, který na ni bude mít čas, aby nebyla smutná.

Zaujal Vás tento dokonalý, okatý chomáček lásky? Neváhejte nás kontaktovat! Veškeré dotazy rádi zodpovíme a i s Popelkou se budeme moc těšit.

  • Věk: cca 5 měsíců
  • Pohlaví: F
  • Očkovaná: ANO
  • Odčervená, odblešená: ANO
  • Kastrovaná: ANO
  • FIV a FeLV: negativní
  • Adopční poplatek: 1500 Kč

Nachází se v DO v Praze.

Podmínkou adopce je podpis adopční smlouvy! 

Napište nám (Popelka)

Nová pole

Další zvířátka k adopci

(Inzerát se zobrazí po kliknutí na fotografii)

slečna hopkavá

Věk: cca 1 rok
Pohlaví: králička

astra

Věk: cca 7 měsíců
Pohlaví: kočička

astria

Věk: 7 měsíců
Pohlaví: kočička

pikao

Věk: cca 7 měsíců
Pohlaví: kocourek