PONOŽTIČKOVÁ ROXY FON MAKEDONIA WILDING 

Až z daleké Makedonie je tu ona, něžná psí duše s očima hlubšíma než lesní tůně za mlhavého rána. Nádherná, lidi milující a jedinečná Roxy, která hledá možná právě vás!

Toužíte po osobité psí společnici? Slečně, která ve svém životě překonala strasti ulice a tisíce mil, aby našla konečně milující domov? Nejrozkošnější voříškovoé princezně na světě? Pak je tu naše Roxy fon Makedonia Wilding! 

Roxy je ten nejvěrnější psík, který miluje své lidi. Ona vlastně miluje skoro všechny lidi a neváhá rozvrtět ocásek jen vidí lidskou siluetu. Zažila však mnoho zlého a když jsem ji viděla poprvé, byla to olisalá psí kostra. Přesto by člověku dala vše, co má, celé své srdce, lásku a oddanost. Je to nesmírně hodná slečna, která vítá i po několika minutách odloučení, a radostí si na svého člověka položí přední pacičky, protože konečně přišel, a teď už je určitě nic nerozdělí.

Přála by si konečně zazářit v něčí domácnosti, protože život její jiskru udusal. Ona se však nevzdala.

Nejraději by byla v baráčku se zahrádkou a lidmi, kteří by jí drbali, mazlili, drbali a zase drbali. Na vodítku chodí skvěle, ale povely neumí. Rozhodně NENÍ vhodná na venčení bez zabezpečení a není to venkovní pes! Roxy je pes obecný gaučový.

Nyní sice žije s jedním pejsem, ale venku jí psi vadí a nemá je ráda. Chtěla by být jedináčkem. Jediným miláčkem své rodiny, která by jí dokázala dát všechnu lásku světa. Nicméně na jednoho psího kamaráda by si zvyknout dokázala. Kočičky se jí vůbec nelíbí.

Pro tuto sladkou slečnu hledáme dokonalý domov. Nehledáme právě Vás a Vy jí? V případě zájmu či jakýchkoli dotazů nás prosím kontaktujte.

Ukažmě společně Roxy, že po těch letech přežívání je konečně čas, aby začala žít! Každé jedno sdílení jí může posunout blíž k domovu.

  • Věk: cca 4 roky
  • Pohlaví: F
  • Očkovaná: ANO
  • Odčervená: ANO
  • Čipovaná: ANO
  • Kastrovaná: ANO
  • Adopční poplatek: 3000 Kč
  • Nachází se v dočasné péči v Praze

Podmínkou adopce je podpis adopční smlouvy! 

Napište nám (Roxy)

Nová pole

Další zvířátka k adopci

(Inzerát se zobrazí po kliknutí na fotografii)

Schwéťa

Věk: cca 8 měsíců
Pohlaví: kocourek

astra

Věk: cca 7 měsíců
Pohlaví: kočička

astria

Věk: 7 měsíců
Pohlaví: kočička

pikao

Věk: cca 7 měsíců
Pohlaví: kocourek