BOJOVNÍK SCHWÉŤA HLEDÁ SVŮJ MALÝ ZÁZRAK

Lehce nesmělý, z počátku schovaný, ale po zjištění, že jste dobrý člověk s velkým srdcem, zlatavý mazel z pohádek. Kocourek, který neběží za každým, ale jen těmi lidmi, kteří mu dají čas a lásku.

Kocourek s kterým si vybudujete naprosto jedinečné pouto. To je náš malý Schwéťa, do kterého se ihned zamilujete.

Schwéťa má své zdravotní problémy, které na něj sedly jako na nejmenší koťátko, které se muselo dopiplávat. Je to menší drobínek, který má jedno očíčko menší a bojuje s rýmičkami. Dostává imunitní sirupek do papání

Jeho malé tělíčko však skrývá srdce lva. Je to to nejhodnější, nejmilejší, nejhravější kotisko, které tu máme. Je tak úžasný a tolik by chtěl mít konečně svůj domov, kde by se mu majitel věnoval. Láme nám to srdíčko. 

Pro našeho mazánka hledáme ten nejlepší domov. Vhodný je POUZE do bytu se zabezpečeným balkónem a okny. Další zvířátko nevadí. Kočičky miluje! Kvalitní strava (přemražené maso, kvalitní granulky a konzervy) je samozřejmostí.

Jestli si nějaký kocourek zaslouží domov je to právě Schwéťa. Pomozte nám k zázraku. Pomozte nám mu najít milující domov! 

V případě zájmu či jakýchkoli dotazů se na nás neváhejte obrátit. Budeme se s tímto pokladem moc těšit a nezávazné drbací návštěvy vítáme!

  • Věk: cca 8 měsíců
  • Pohlaví: M
  • Očkovaný: ANO
  • Odčervený, odblešený: ANO
  • Kastrovaný: bude
  • FIV a FeLV: negativní
  • Adopční poplatek: 1500 Kč

Nachází se v DO v Žernovce u Mukařova.

Podmínkou adopce je podpis adopční smlouvy! 

Napište nám (Schwéťa)

Nová pole

Další zvířátka k adopci

(Inzerát se zobrazí po kliknutí na fotografii)

Schwéťa

Věk: cca 8 měsíců
Pohlaví: kocourek

astra

Věk: cca 7 měsíců
Pohlaví: kočička

astria

Věk: 7 měsíců
Pohlaví: kočička

pikao

Věk: cca 7 měsíců
Pohlaví: kocourek