♥ SLEČNA SKELLA HLEDÁ MILUJÍCÍ DOMOV 

Chybí Vám rozverná kotěcí duše? Toužíte po mazlivé, ale nevtíravé elegantní rošťandě? Chcete udělat z Vašeho domu milující domov? Pak Vám jistě schází naše nádherná Skella!

Skella je naprosto úžasná kočička. Když se člověk zadívá do jejích průzračných očí nebo na její lesklý kožíšek, naprosto podlehne jejímu kouzlu. Je to klasické rozverné koťátko, které je sice stále trochu nesmělé, ale za hračku a pořádnou ňaminku je snadno úplatná. Občas má tendence laškovat.

Je čistotná, naučená na škrabadýlko a velmi vychovaná. Skella je zkrátka rozkošná princezna, která čeká na své království. Ideální by byla do bytečku k nějakému trpělivému člověku, který uznává kočičí osobnost a chápe, že na vybudování skutečného pouta je potřeba čas. Kočičky ani pejsci jí nevadí.

I přes svou jedinečnost má přání jako každá jiná kočička, touží po jediném: své milující rodině a láskyplném domovu. Touží zjistit, jaké to je někam patřit. Mít své místo na světě. Každý, kdo se na ni přijde podívat, si ji zamiluje na první pohled. Nehledáte právě vy kouzlo a lásku do vašeho života?

  • Věk: 8 měsíců
  • Pohlaví: F
  • Očkovaná: ANO
  • Odčervená, odblešená: ANO
  • Kastrovaná: ANO
  • FIV a FeLV: negativní
  • Adopční poplatek: 1500 Kč

Nachází se v dočasné péči v Praze. Vhodná POUZE do bytu se zabezpečeným balkónem a okny či baráčku BEZ PŘÍSTUPU VEN ev. se zabezpečeným výběhem (voliéra).

Podmínkou adopce je podpis adopční smlouvy! 

Napište nám (Skella)

Nová pole

Další zvířátka k adopci

(Inzerát se zobrazí po kliknutí na fotografii)

slečna hopkavá

Věk: cca 1 rok
Pohlaví: králička

astra

Věk: cca 7 měsíců
Pohlaví: kočička

astria

Věk: 7 měsíců
Pohlaví: kočička

pikao

Věk: cca 7 měsíců
Pohlaví: kocourek