♥ NADĚJE PRO SKOROSLEPOU SMERALDU, NAJDE DOMOV? 

Nejsmutnější rekord, jaký může kočička mít je čas, jak dlouho u nás hledá domov. Smeralda tento rekord drží a tak je načase se do její adopce pořádně opřít! Pojďme společnými silami jedné kočičce konečně změnit svět. 

Dovoluji si Vám představit tuto velmi křehkou a nesmělou kočičí dámu. Smeralda je úžasná. Miluje kočky, má ráda klidné pejsky, jen lidí se bojí. Tolik jí v životě ublížili. Přesto i když občas zasyčí, nikdy nekousne a když se člověk snaží, dá se i pochovat.

Jsem si jistá, že v klidné domácnosti s někým, kdo jí bude moci věnovat dostatek času a otevře jí celé své srdce rozkvete.

Pokud bude mít dostatek pozornosti a trpělivosti určitě z ní bude mazlivá postelová princezna. Ta nejvděčnější ze všech. Protože takové kočičky pak toho, kdo jim dá ten prostor a pochopení, milují jako nikoho. 

Hledá klidnější a stabilnější domácnost, kde bude protěžovaným mazánkem. Srdíčko má plné něhy a skutečně každému by z něj chtěla kousek dát, jen ještě neví jak na to.

Pro naši Smeraldu, hledáme ten nejlepší domov. Vhodná je POUZE do bytu SE ZASÍŤOVANÝMI OKNY A BALKONEM nebo do baráčku SE ZABEZPEČENÝM PŘÍSTUPEM VEN. Kvalitní strava (přemražené maso, kvalitní granulky a konzervy) je samozřejmostí. Obzvlášť miluje kapsičky a kočičí mlíčko.

V případě zájmu či jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat. Budeme se se Smeraldou moc těšit!

Co říkáte, semkneme se a pomůžeme této dušičce konečně najít domov? 

  • Věk: cca 6 let 
  • Pohlaví: F
  • Očkovaná: ANO
  • Odčervená, odblešená: ANO (alergie na Stronghold)
  • Čipovaná: ANO
  • Kastrovaná: ano
  • FIV a FeLV: negativní
  • Adopční poplatek: 1500 Kč

Nachází se v DO v Žernovce u Mukařova.

Podmínkou adopce je podpis adopční smlouvy! 

Napište nám (Smeralda)

Nová pole

Další zvířátka k adopci

(Inzerát se zobrazí po kliknutí na fotografii)

slečna hopkavá

Věk: cca 1 rok
Pohlaví: králička

astra

Věk: cca 7 měsíců
Pohlaví: kočička

astria

Věk: 7 měsíců
Pohlaví: kočička

pikao

Věk: cca 7 měsíců
Pohlaví: kocourek