♥ HYPERAKTIVNÍ DRAČICE SNĚHURKA HLEDÁ AKTIVNÍ DOMOV 

Hledáte aktivná parťačku do života? Chomáček uvrněných chloupků nabitých energií? Nejhravější a nejvtíravější kočičí princeznu? Pak hledáte právě naší bezocasou Sněhurku!♥

Sněhurka je ten typ kočky, do které se ihned zamilujete, protože rozromilejší kukuč a mlsnější jazýček byste hledali jen těžko. Osobnost s velkým O. Srdíčko má plné něhy a skutečně se snaží lásku rozdávat plnými doušky nejen člověku, ale i kočičímu parťákovi. Její start do života nebyl nejveselejší a je po operaci pánve, kterou má zdrátovanou a musel jí být amputovaný ocásek. Sněhurka to má ale na háku a nemá žádná omezení (ani limity).

Je to VELMI, VELMI hravá, aktivní a společenská princeznička. Neustále se mazlí, vtírá, leze na člověka a chce pozornost. Obrovskou její výhodou je, že si vyhraje i sama, a protože je pěkné šídlo, všude nadšeně skáče, běhá a šplhá po kytkách.

Vhodná je POUZE do bytu se zabezpečeným balkónem a okny. Na pejsky i kočičky je zvyklá, ale raději si vyhraje sama. Na parťáka si chvíli musí zvyknout, než s ním začne dovádět a skotačit. Kvalitní strava (přemražené maso, kvalitní granulky a konzervy) je samozřejmostí.

  • Věk: cca 4 měsíce
  • Pohlaví: F
  • Očkovaná: ANO
  • Odčervená, odblešená: ANO
  • Kastrovaná: bude
  • FIV a FeLV: negativní
  • Adopční poplatek: 1500 Kč

Nachází se v dočasné péči v Praze. Vhodná POUZE do bytu se zabezpečeným balkónem a okny.

Adopce je možná po kastraci nebo před s tím, že se sepíše SMLOUVA O DOČASNÉ PÉČI a vlastnická práva na majitele přejdou jakmile bude Sněhurka kastrovaná U NAŠEHO VETERINÁŘE, který jí drátoval pánev

Napište nám (Sněhurka)

Nová pole

Další zvířátka k adopci

(Inzerát se zobrazí po kliknutí na fotografii)

Schwéťa

Věk: cca 8 měsíců
Pohlaví: kocourek

astra

Věk: cca 7 měsíců
Pohlaví: kočička

astria

Věk: 7 měsíců
Pohlaví: kočička

pikao

Věk: cca 7 měsíců
Pohlaví: kocourek