♥ KLUCI JAK SE PATŘÍ HLEDAJÍ SPOLEČNÝ DOMOV 

Hledáte své druhé já? Parťáky pro domácí aktivity a zároveň mazly do postele? Nejuvrněnější a nejdokonalejší klubíčka na světě? Pak hledáte právě naše PUUUUUURfektní kluky Sorena a Byrgira!

Kluci se vrátili z adopce z rodiných důvodů a tak jim hledáme opět společný domov. Jsou to totiž kámoši jak hrom! Oba jsou nesmírně mazliví, uvrnění a správně vyšpeklí. Ideální pro domácí aktivity a válení na gauči. Tito skvostní mazlíci hledají stejně výjimečný domov jako jsou oni – dokonalý domov.

Soren miluje koukání z okna či zasíťovaného balkonu na ptačí krmítko, je to hotový ornitolog! Byrgi naopak nejraději hypnotizuje misku a přivolává naplnění pořádnou konzervičkou. Taky má místo bříška slušného milánka. Byrgi už od narození trpí rýmou a i přes veškeré snahy se nepodařilo se jí zcela zbavit. Soren je zdravý jako rybička.

Vhodní jsou POUZE do bytu SE ZASÍŤOVANÝMI OKNY A BALKONEM nebo do baráčku SE ZABEZPEČENÝM PŘÍSTUPEM VEN – VOLIÉRA. Oba jsou orientovaní na lidi a tak by pro ně byl ideální domov bez dalších zvířátek, ale jsou zvyklí na pejsky i kočičky. Jsou čistotní, nic neničí, OPRAVDU mazliví a potřebují, aby na ně měl budoucí majitel čas. Soren je navíc milovník pozorování ptactva.

V případě jakéhokoli dotazu nebo zájmu se na nás obraťte.

Budeme se těšit!

  • Věk: cca 1,5 roku
  • Pohlaví: M
  • Očkovaní: ANO
  • Odčervení, odblešení: ANO
  • Kastrovaní: ANO
  • FIV a FeLV: negativní
  • Adopční poplatek: 2000 Kč

Podmínkou adopce je podpis adopční smlouvy! 

Napište nám (Soren a Byrgir)

Nová pole

Další zvířátka k adopci

(Inzerát se zobrazí po kliknutí na fotografii)

Schwéťa

Věk: cca 8 měsíců
Pohlaví: kocourek

astra

Věk: cca 7 měsíců
Pohlaví: kočička

astria

Věk: 7 měsíců
Pohlaví: kočička

pikao

Věk: cca 7 měsíců
Pohlaví: kocourek