KRÁL ŠUPLÍČEK PRVNÍ HLEDÁ SVŮJ ZÁMEK

Král lepších zítřků, panovník plných mističek a skutečný aristokrat vrnílků hledá své království, kde bude moci panovat. Král Šuplíček první se poohlíží po milující rodině! 

Tento naprosto rozkošný, hravý, mazlivý a jedním slovem zkrátka dokonalý princ hledá trvalý domov. Miluje lidi, pejsky i kočičky. Zpočátku je nesmělý, ale velmi brzy si zvykne a touží po mazlení. 

Zbožňuje vyhřívání se u zabezpečeného balkónu a dovádění s kamarády nebo hračkami. Se svým peříčkovým škádlítkem dokáže lumpačit i celý den. Šuplíček je nesmírně okouzlujicí a každý, kdo se s ním setkal, od něj nemohl odtrhnout oči. Necháte se také okouzlit?

Pro našeho kouzelného prince hledáme zkrátka dokonalý palác. Byt se zabezpečenými okny a balkónem nebo baráček se zabezpečeným výběhem. Milujicího majitele ,, … žili šťastně až navěky“ a ideálně nějakého zvířecího kamaráda, aby měl s kým dovádět když paníček či panička nebude doma, ale není to podmínkou. 

Šuplíček je nejen miláček, ale i lovec, a zamorduje cokoli malého živého od hada, ptáčka, myši, žabky, a proto mu hledáme domov pouze uvnitř. 

V případě zájmu či jakýchkoli dotazů se na mne neváhejte obrátit. Budeme se s tímto pokladem moc těšit!

 

  • Věk: 9 měsíců
  • Pohlaví: M
  • Očkovaný: ANO
  • Odčervený, odblešený: ANO
  • Kastrovaný: ANO
  • FIV a FeLV: negativní
  • Adopční poplatek: 1500 Kč

Nachází se v dočasné péči v Praze-Západ obec Ohrobec.

Podmínkou adopce je podpis adopční smlouvy! 

Napište nám (Šuplíček)

Nová pole

Další zvířátka k adopci

(Inzerát se zobrazí po kliknutí na fotografii)

Schwéťa

Věk: cca 8 měsíců
Pohlaví: kocourek

astra

Věk: cca 7 měsíců
Pohlaví: kočička

astria

Věk: 7 měsíců
Pohlaví: kočička

pikao

Věk: cca 7 měsíců
Pohlaví: kocourek