♥ KOČIČÍ PRINCEZNY HLEDAJÍ SPOLEČNÝ DOMOV 

Hledáte své druhé já? Uvrněné parťačky pro domácí aktivity a zároveň mazlíčky nejen na gauč? Nejuvrněnější a nejdokonalejší klubíčka na světě? Pak hledáte právě naše PUUUUUURfektní tygrované princezny Suzette a Minnie!

Obě jsou nesmírně mazlivé, uvrněné a nádherně vybarvené. Šelmy s láskyplným srdcem a hromadoou lásky na rozdávání. Ideální pro domácí aktivity a válení na gauči. Tito skvostní mazlíci hledají stejně výjimečný domov jako jsou ony – dokonalý domov.

Holčičky si rády hrají s hračkami, rády se mazlí a nechávají si česát své sametové kožíšky. Jsou způsobě vychované, chodí škrábat škrabadélko a způsobně chodí na záchůdek. Mají ta největší srdíčka na světě a stále vyhlíží někoho, koho budou moci zahrnout spoustou kočičí lásky.

Vhodné jsou POUZE do bytu SE ZASÍŤOVANÝMI OKNY A BALKONEM nebo do baráčku SE ZABEZPEČENÝM PŘÍSTUPEM VEN – VOLIÉRA. Obě jsou orientované na lidi a tak by pro ně byl ideální domov bez dalších zvířátek, ale jsou zvyklé na pejsky i kočičky a ještě nějaký fajn parťák by jim udělal radost. Jsou OPRAVDU mazlivé a potřebují, aby na ně měl budoucí majitel čas. Dokonalé vrnílkovské princezny! V případě jakéhokoli dotazu nebo zájmu se na nás obraťte.

Budeme se těšit!

  • Věk: cca 8 měsíců
  • Pohlaví: F
  • Očkované: ANO
  • Odčervené, odblešené: ANO
  • Kastrované: ANO
  • FIV a FeLV: negativní
  • Adopční poplatek: 2000 Kč za obě

Podmínkou adopce je podpis adopční smlouvy! 

Napište nám (Suzette a Minnie)

Nová pole

Další zvířátka k adopci

(Inzerát se zobrazí po kliknutí na fotografii)

Schwéťa

Věk: cca 8 měsíců
Pohlaví: kocourek

astra

Věk: cca 7 měsíců
Pohlaví: kočička

astria

Věk: 7 měsíců
Pohlaví: kočička

pikao

Věk: cca 7 měsíců
Pohlaví: kocourek