♥ PURRRFEKTNÍ VÁNOČKA HLEDÁ LÁSKYPLNÝ DOMOV 

Hledáte naprosto vymazlené klubko lásky? Chomáček uvrněných chloupků? Nejúplatnější kočičí princeznu za kus dobrého žvance a něžného pohlazení? Pak hledáte právě naši Vánočku!

Vánočka je ten typ kočky, do které se ihned zamilujete, protože rozTomilejší kukuč a mlsnější jazýček byste hledali jen těžko. Osobnost s velkým O. Srdíčko má plné něhy a skutečně se snaží lásku rozdávat plnými doušky. Je to ten druh kočičky, která spí s majitelem tiše a nenápadně, nebo si najde své oblíbené místečko, ze kterého pozoruje dění v bytě. Musí mít totiž o všem přehled v tom svém království, to dá rozum!

Je to velmi hravá a společenská princeznička. Je z pochybných poměrů a stává se, že prvních pár bobečků je vedle záchůdku, ale jakmile se rozkouká, je to ta nejčistotnější kočička!

Vhodná je POUZE do bytu se zabezpečeným balkónem a okny. Další zvířátko nevadí. Vánočka má další kočičky moc ráda z velkých pejsků je trochu rozpačitá. Kvalitní strava (přemražené maso, kvalitní granulky a konzervy) je samozřejmostí. Vánočka je čistotná, nic neničí. Kdo dává jídlo, je pro ni božstvo.

  • Věk: cca 5 měsíců
  • Pohlaví: F
  • Očkovaná: ANO
  • Odčervená, odblešená: ANO
  • Kastrovaná: ANO
  • FIV a FeLV: negativní
  • Adopční poplatek: 1500 Kč

Nachází se v DO v Praze. Vhodná POUZE do bytu se zabezpečeným balkónem a okny či baráčku BEZ PŘÍSTUPU VEN ev. se zabezpečeným výběhem (voliéra).

Podmínkou adopce je podpis adopční smlouvy! 

Napište nám (Vánočka)

Nová pole

Další zvířátka k adopci

(Inzerát se zobrazí po kliknutí na fotografii)

slečna hopkavá

Věk: cca 1 rok
Pohlaví: králička

astra

Věk: cca 7 měsíců
Pohlaví: kočička

astria

Věk: 7 měsíců
Pohlaví: kočička

Salko

Věk: cca 6 měsíců
Pohlaví: kocourek