♥ VICTORY A GRÁCIE HLEDAJÍ SPOLEČNÝ DOMOV 
Victory a Grácie hledají společný domov plný lásky! Ukázalo se, že jde pravděpodobně o maminku s dcerou, které jsou na sebe velmi fixované. Grácie po bytě Viky vždy volá dokud ji nemá v dohledu a Viky nad ní drží mateřský dozor. Rozdělit je by bylo kruté. 

Holky většinu dne tráví spolu někde po pelíškách a poličkách. Grácie občas prožene nějakou kočičku, že by si hrála, kdežto Viky jako správná dáma vychutnává zkrátka okamžiky klidu a pohodlí. Trošku nám po kastraci ,,opadala“, ale pryč šla jen špatná srst, kterou měla velice zničenou a určitě jí doroste. Grácie je oproti Viky nesmělejší a lidí se ještě trochu bojí. Naopak Viky je salámistka. 

Holčičky dostávají biotin na kožíšek a bude potřeba počítat s tím, že bude potřebovat péči. Česání si obě užívají. Přišly z nevhodných podmínek a dávaly se do pořádku poměrně dlouho. Přesto se jedná o nesmírně hodné, milé, klidné a srdečné kočičky, které by chtěly patřit do něčího srdíčka. 

Obě hledají klidnou a stabilní domácnost bez malých dětí a ideálně dalších kočiček, aby na ně měl člověk dostatek času. Jinak s ostatními zvířátky vycházejí naprosto bez problému a před dětmi se zkrátka schovají. Rádi bychom jim však dopřáli ideální domov.

Pokud vás naše princezny zaujaly, neváhejte nás kontaktovat. Budeme se s Viky i Gracií moc těšit! 

  • Věk: 2 a 4 roky
  • Pohlaví: F
  • Očkované: ANO
  • Odčervené, odblešené: ANO
  • Kastrované: ANO
  • FIV a FeLV: negativní
  • Adopční poplatek: 2500 Kč za obě

Nacházejí se v DO v Praze, vhodné jsou POUZE do bytu se zabezpečeným balkónem a okny.

Podmínkou adopce je podpis adopční smlouvy! 

Napište nám (Victory a Grácie)

Nová pole

Další zvířátka k adopci

(Inzerát se zobrazí po kliknutí na fotografii)

slečna hopkavá

Věk: cca 1 rok
Pohlaví: králička

astra

Věk: cca 7 měsíců
Pohlaví: kočička

astria

Věk: 7 měsíců
Pohlaví: kočička

pikao

Věk: cca 7 měsíců
Pohlaví: kocourek