Stojíme před dalším krokem a zároveň velkou výzvou. Podařilo se nám i přes nepřízeň doby ušetřit a zakoupit menší pozemek. Místo, které nám umožní lépe a kvalitněji měnit zvířecí životy k lepšímu. Léčba týraných a nemocných psů, koček a dalších drobnějších zvířat. Místo s maximální péčí a komfortem pro němé tváře. Díky prostorám dokážeme rozšířit naše kapacity a zachránit mnohem více zvířat. Abychom vše zvládli, budeme potřebovat i vaši pomoc.

V posledních letech jsme poskytli zázemí, péči a léčbu mnoha zvířatům z nichž většina dostala nálepku eutanazie. Díky nadstandardní péči, lásce a profesionálnímu veterinárnímu ošetření je většina z nich v nových domovech. Žádostí o pomoc těmto zvířatům přibývá, avšak my jsme limitováni kapacitou.

Jsme tu proto, abychom stáli pevně jako maják a zářili těm, kteří se ztratili v temnotách. Jsme tu proto, abychom opět rozzářili pohaslé hvězdy v očích těch, kteří si sami pomoci nedokážou. Když se utišíte a zaposloucháte, uslyšíte naději, která tiše bije v jejich srdcích. Naději v lepší zítřky, kterou čekají, až někdo vyslyší. Naději, která se u nás stává skutečností.

Původní vize byly trochu jiné, ale doba nám nepřeje a tak jsme se museli uskromnit. I tak ale víme, že i s menšími prostorami dokážeme obrovské věci! Díky vám, dárcům, jsme zakoupili nyní stavební pozemek o rozloze 631m2 za 1 200 800 Kč. První a zároveň nejtěžší krok je za námi a nyní je na řadě vybudování kompletních prostor, kde najdou útočiště nejen kočky, ale i hlodavci, ptáci, psi a každý, komu jen budeme moci pomoci. Momentálně je potřeba srovnat pozemek, zavést přípojky a věřím, že když se do toho opravdu opřeme, příští rok budeme moci stavět, bez vás to ale nedokážeme! Po vyčíslení nám ke kompletní stavbě zbývají vybrat 2 000 000 Kč. Částku, která znamená start fungujícího rodinného útulku.

Přidáte se do budování Zrzečkova, který je jen malý krůček od skutečnosti, s námi?

Proč? Protože to bude zkrátka jiné. Lepší a jedinečné. 

K příspěvku můžete využít bezpečný portál Darujme, kde je možná i platba kartou, nebo  transparentní účet určený na prostory 2401919017 / 2010.